ATDSK’da 2’nci Ali Refah Keskin Dönemi

 ATDSK’da 2’nci Ali Refah Keskin Dönemi
Advert

 

  Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü (ATDSK) Başkanlığı’na Ali Refah Keskin 2’nci kez seçildiBaşkan Keskin, başarılı 2 yıl geçirdiklerini, yeni dönemde yeni hedefler belirlediklerini söyledi. 

  2’si kapalı 4’ü toprak toplam 14 tenis kortu bulunan, yılın her günü tenis oynanabilecek iklime sahip Adana’dan şampiyon tenisçiler yetiştiren ATDSK’nın olağan genel kurulu gerçekleştiAyhan Sagay’ın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda yönetim ve denetim kurullarının ibrası sonrası seçime geçildi. 2 yıldır başkanlık görevini sürdüren Ali Refah Keskin, tek liste ile gidilip, gizli oy açık tasnifle yapılan seçimde katılan tüm üyelerin oylarıyla ikinci kez ATDSK Başkanlığı’na seçildi. Yönetim Kurulu’nda ise Abdullah Özdiler, Can İstif, Yusuf BoğaSermet Soylu, Necati Erdem, Tuna Girtine Işık, Özkan Çetin ve Serkan Şenlik yönetim kurulu üyesi olarak görev aldılar. ATDSK Denetim Kurulu’nda Mehmet Ali Keskin, Engin Altınsüzer, Tarık Müftüoğlu yer alırken, Onur Kurulu da İlker Güner, Ali Baş, Kadir Ateşok, Hilal Aksöz, Ömer Faruk Sakarya’dan oluştu. 

  Başkan Keskin, yönetimde 2 yıl birlikte çalıştıkları, gerçekleşen hizmetlerde büyük katkıları bulunan Serdar Özbarlas ile Selçuk Şerifoğlu’na teşekkür plaketi sundu. Üyelere de teşekkür eden Keskin, sponsorların da desteğiyle kulüpte 2 yılda büyük yatırımlar yaptıklarını hatırlattı. Bu yatırımların süreceğini, kort sayısını yeni dönemde artıracaklarını açıklayan Keskin, 2016’da ilk kez göreve geldiğimizde hedefler koymuştuk. Üyelerimizin ve sponsorlarımızındesteğiyle bu hedeflerimize ulaştıkGörev aldığımızda sponsordesteğimiz ve kortlarımıza verilen reklamlardan elde edilen gelirimiz azdı. Sponsor arayışına girdik, bize inanan bu sponsorlarımızın da desteğiyle çok şey başardık. Geldiğimiz noktada ise artık Adana’mızın, ülkemizin büyük firmaları sponsor olmak, kortlarımıza reklam vermek için bizimle irtibat kuruyor. Alt yapısından şampiyon tenisçiler çıkaran ATDSK olarak yeni dönemde yeni hedeflerle yolumuza devam edeceğiz. Tenis alt yapısına ağırlık verip, akademiyi hayata geçireceğiz. Yeni dönemde kulübü sistemli hale getirip, görevimizi tamamlamayı hedefliyorum. Şahıslar değil, sistemler yaşar. Kulübümüzü sistemli bir şekilde yönetilir hale getirerek, görevimizi tamamlayacağız” dedi. 

  2 YILDA 125 ŞAMPİYONLUK 

  Keskin, 2 yıllık görevleri süresince 4 toprak kort, 2 merkez kort yaptıklarını, 115 yeni üye kazandıklarını, 2 yılda 125 şampiyonluk, 141 ikincilik elde ettiklerini, Antalya’daki Senyör Takımlar Şampiyonası’ndan 3 kupa ile döndüklerini, 7 sporcunun senyör milli takımına seçildiğini sözlerine ekledi

  GÖREV BÖLÜMÜ 

  ATDSK Yönetim Kurulu’nun ilk toplantıda yaptığı görev bölümünde Abdullah Özdiler As Başkanlığa, Can İstif Genel Sekreterliğe, Yusuf Boğa Saymanlığa getirildiYeni dönemde Sermet Soylu ile Özkan Çetin de Tenis Kaptanı olarak görev yapacaklar.

istanbul evden eve nakliyat replika saat esenler evden eve nakliyat

düzce emlak

kurtköy evden eve nakliyat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Harekât Karşıtı Propagandaya 9 Gözaltı
Harekât Karşıtı Propagandaya 9 Gözaltı
Karalar, 9.6 Milyon Liralık Tesisin Temelini Attı
Karalar, 9.6 Milyon Liralık Tesisin Temelini Attı