Ankara Bağlantısını (!) Silah Olarak Kullanıyor

Ankara Bağlantısını (!) Silah Olarak Kullanıyor
Advert
Adana’da FETÖ/PDY ile mücadelede medya-sosyal medya boyutunda işi ranta dökenler; gazetecilik adı altında şantaja ve tehdide dayalı bir üslupla sanatını (!) icra ediyor..
Bunlardan biri de FETÖ/PDY soruşturmalarının gizli tanıklarından olduğu ileri sürülen bir sözde medya (!) mensubu..
Siyasetçiler ve belediye başkanlarından işadamlarına, bürokratlardan sıradan esnafa kadar sayısız mağdurdan nemalanmaya çalıştığı herkesçe biliniyor.. 
FETÖ soruşturmalarında adı geçen geçmeyen herkese saldırdı.. 
Gözü o kadar dönmüş ki, devletin istihbarat birimlerine bile şantaja kalkıştı.. 
Gazete sahibi bir meslektaşına dahi (ismi bizde saklı) çöktü.. Eli boş çıktı.. 
Birçok isme sosyal medya hesabı üzerinden önce FETÖCÜ suçlaması yöneltip, ardından devreye aracılar sokmak suretiyle ‘meseleyi halledebileceği’ mesajını gönderme taktiğini kullanmaya devam ediyor.. 
Son derece zekice...
Çakma twitter hesapları kullanan ve bu hesaplar aracılığıyla ‘iş bitiren’ sözde itirafçıyı yakalatmak için adliyenin kapısını çalanlar oldu.. Ancak kadrolu FETÖ şantajcısı her defasında paçayı kurtarmayı başardı..
Gizemli (!) Ankara seyahatlerini sosyal medyada paylaşarak gücünü-yeteneklerini ispatlamaya çalışırken, kendisini yakınen tanımayan siyasileri ve gazetecileri arkasına almayı başarmış durumda..
Halbuki Adana’daki algısını, gerçek yüzünü bilselerdi, onun adını ağızlarına dahi almazlardı.. 
Sonuç alamadığında şantajın seviyesini en üst düzeye çıkaran, özel hayata giren bu ismi yeri ve zamanı geldiğinde deşifre edeceğimizden kuşkunuz olmasın.. 
Kritik soru şu; 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın deyimiyle at izinin it izine karıştığı FETÖ ile mücadeledeki puslu havadan faydalanıp servet edinme hırsındaki bu isme Adana’da kim dur diyecek.?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eniştesini ve Yeğenini Silahla Vurdu
Eniştesini ve Yeğenini Silahla Vurdu
“Okul Sütünden Tasarrufa Gülerler..”
“Okul Sütünden Tasarrufa Gülerler..”