Salbaş’tan 'Zeytin Dalı Harekatı'na Destek...

Salbaş’tan 'Zeytin Dalı Harekatı'na Destek...
Advert
Adana’nın Karaisalı ve Çukurova İlçesi’nde, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'deki 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak için kampanya başlatıldı. Kampanyada toplanan malzemeleri askerlere ulaştıracak TIR ve kamyonlar dualar eşliğinde bölgeye doğru yola çıktı.
 
TSK'nın Afrin'deki terör örgütlerine yönelik başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı'na Türkiye'nin dört bir yanından destek yağarken, Karaisalı ve Çukurova İlçesi’ne bağlı Salbaş Mahallesi’nde de destek için kampanya başlatıldı. “Yörük Türkmen Diyarı Çukurova, Karaisalı ve Salbaş’tan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek” sloganıyla düzenlenen kampanyaya iş adamları, esnaf ve vatandaşlar büyük destek verdi.
Toplanan gıda ve askeri giyim malzemelerinin yanı sıra büyük ve küçükbaş hayvanlar TIR ve kamyonlarla Salbaş’tan dualar eşliğinde yola çıktı.
AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin ve Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan’ın da katıldığı uğurlama töreninde askerlerimizin zaferle dönmeleri için dualar edildi. Ayyıldızlı bayraklarla donatılan araçlar slogan ve alkışlar eşliğinde hareket etti.
 
 
TEŞEKKÜR ETTİ
 
Cadde boyunca vatandaşlarla birlikte kol kola yürüyen Başkan Şahin Çetin, “Bu kampanyamıza halkımız büyük destek verdi. Suriye'de ÖSO birlikleriyle ile birlikte şu anda Afrin'de, Mehmetçiğimiz ciddi bir mücadele vermektedir. Bu mücadelede ordumuza, Yüce Allah'tan muvaffakıyetler diliyoruz. Bu kampanyaya destek veren duyarlı halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye’de 405 Bin Suriyeli Çocuk Doğdu
Türkiye’de 405 Bin Suriyeli Çocuk Doğdu
Adana'ya Yeni Bir Hastane Daha Yapılacak
Adana'ya Yeni Bir Hastane Daha Yapılacak