Editörümüz Ali Pekmezci’ye Konuştu

Editörümüz Ali Pekmezci’ye Konuştu
Advert
Adana Ticaret Odasında 1 Nisan’da yapılacak olan seçimler öncesinde hareketlilik olağanüstü hız kazandı..
Başkan adaylığı için adı geçen eski milletvekili ve belediye başkan adayı Mehmet Ali Bilici, iki gündür yaşanmakta olan süreci editörümüz Ali Pekmezci’ye anlattı.. 
Bilici şunları söyledi:
“Son üç dört gündür ATO Başkan adaylığı için bana teklif getirildiği doğrudur.. Adana iş dünyasının önemli isimleri, ATO meclis üyeleri, hatta isimlerini veremeyeceğim bazı yönetim kurulu üyeleri ATO’nun gidişatından sıkıntı duyduklarını belirterek seçimde bir konsensus sağlanması gerektiğini anlattılar.. Oluşacak bu konsensüs sonucunda adı FETÖ/PDY ile anılmamış bir ismin dolayısıyla benim başkan adaylığımın hem Adana hem de ATO adına verimli olacağını düşündüklerini belirttiler.. 
Ben de bir başka aday çıkması halinde böyle bir yarışa kesinlikle girmeyeceğini söyledim.. Komite seçimleri ve meclisin oluşmasından sonra tablo ortaya daha net çıkacaktır görüşündeyim.. 
Kişisel görüşlerimi gelince; Adana’nın ekonomisinin açılan içinde bulunduğu durum bir realitedir ve bunda ben de dahil herkesin de payı olmuş olabilir.. Önemli olan bundan sonrasıdır, geçmişin hızla telafi edilerek Adana ve ATO Adana güçlü bir gelecek oluşturulmasıdır.. Adana’da deyimiyle bunu da ancak ‘kelle kulak yerinde bir ATO Başkanı’ gerçekleştirebilir.. 
Dediğim gibi sadece konsensus sağlanması halinde varım..”
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız