Kızılay’a Kan Bağışı Desteği Çığ Gibi Büyüyor

Kızılay’a Kan Bağışı Desteği Çığ Gibi Büyüyor
Advert
Düzenledikleri kan bağışı kampanyalarıyla Türkiye’nin gündemine giren Kızılay Adana Şubesi’ne toplumun bütün kesimlerinin desteği her geçen gün büyüyor. Türkiye'nin ve dünyanın en saygın insani yardım kuruluşlarından olan Türk Kızılay’ına vatandaşlar ile resmi ve özel kurumlar kan bağışında bulunmak için yarışıyor. Adana’da mobilya, tarım ve inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Günep Grup yöneticileri İzzet Öksüzkaya, Lütfi Bestok ve firma çalışanları da düzenlenen organizasyonda Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Türk Kızılay’ı Adana Şube yöneticileri, bu anlamlı katkılarından dolayı Günep Grup yöneticileri İzzet Öksüzkaya ile Lütfi Bestok’a teşekkür plaketi takdim etti.
Programda konuşan Saygılı, Türk Kızılay’ının yurt içinde ve dışında ihtiyaç sahibi mağdurların yaralarını sarmayı kendine görev edindiğini söyledi. Hastanelerde şifa bekleyen hastalara ulaştırılmak üzere kan bağışında bulunan kurum ve kuruluşlara tebriklerini sunan Saygılı, milletin iyilik eli olan Kızılay’a yardım elini uzatan Günep Grup yöneticilerine duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Firma yöneticilerinden İzzet Öksüzkaya ise kan bağışı kampanyaları ile Adana’da önemli bir görevi yerine getiren Türk Kızılay’ına destek vermeyi sürdüreceklerini ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti’den AK Parti’ye Toplu Geçiş
İYİ Parti’den AK Parti’ye Toplu Geçiş
Boydak: Sözünün Eri Belediye Başkanı...
Boydak: Sözünün Eri Belediye Başkanı...