Beyhan Demirtaş 8 Mart Toplantısında

Beyhan Demirtaş 8 Mart Toplantısında
Advert
Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Adana Kent konseyi ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarınca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen Kadın Sorunları ve Çözüm Önerileri” konulu toplantıya katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda konuşan Hanımefendi Beyhan Demirtaş, kadın haklarına yönelik toplumsal farkındalığın arttırılmasının büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Kadına yönelik şiddetin asla kabul edilemez olduğunu ifade eden Hanımefendi Demirtaş, bu konuda gerçekleştirilecek ve toplumun bilinçlendirilmesine katkı sağlayacak çalışmaların daima destekçisi olacağını ifade etti.

Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantı, kadınların yaşadıkları sorunların ayrıntılı bir şekilde irdelenmesinin ardından, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Kamuran Yerder’in “kadına yönelik olarak gerçekleştirilen hizmetler”  konulu sunumu ile son buldu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız