Ayhan Arabacı Adana’daki Görevini Nevzat Ayhan'a Bıraktı

Ayhan Arabacı Adana’daki Görevini Nevzat Ayhan'a Bıraktı
Advert


Türk Diyanet Vakıf Sen İl Başkanlığı'nda Görev Değişimi 
Türk Diyanet Vakıf Sen Adana Şube Başkanı iken Ankara’da yapılan 6. Olağan Genel Kurulda Genel Başkan Yardımcısı seçilen Şube Başkanı Ayhan Arabacı Adana’daki görevinden ayrıldı. 
Türk Diyanet Vakıf Sendikasının 6. Olağan Genel Kurulu 24-25 Şubat 2018 tarihlerinde Ankara’da yapılan Yönetim Kurulunda, Genel Başkan Yardımcısı seçilen Türk Diyanet Vakıf Sen Adana Şube Başkanı Ayhan Arabacı, Adana İl Müftülüğünde görevli olan Nevzat Ayhan’a devretti.
Adana Şubesine yedek birinci sıradaki Hulusi Avcı getirildi. Daha sonra toplanan Adana Şube Yönetim Kurulu oy birliği ile Nevzat Ayhan’ı Şube Başkanlığına seçti.
Görev değişimleri ile beraber vakfın yeni Başkanı Nevzat Ayhan olurken, yönetim kurulunda da farklı isimler yer aldı. Eski başkan şu sözlerle duyuru yaparken yeni başkana başarılar diledi; “Türk Diyanet Vakıf-Sen Adana Şubesinde görev değişimi mutabakatla gerçekleşti.  Uzun dönem Fedakârca yürütmekte olduğum Türk Diyanet Vakıf-Sen Adana Şube Başkanlığını bugün itibariyle değerli yol arkadaşım Nevzat Ayhan’a devrettim. Rabbim yardımcısı olsun. Bugüne kadar desteklerini esirgemeyen yönetim disiplin denetleme kurullarıma kıymetli üyelerime teşekkür ediyor yeni seçilen Yönetim Kurulunda Başkan Yardımcısı olarak şahsım ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarıma başarılar dilerim.”
Yönetim Kurulu ise şu şekilde sıralandı:
Nevzat Ayhan-Şube Başkanı
Hayrettin Emel- Şube Başkan Yardımcısı
Şaban Yıldırım - Mali İşlerden Sorumlu Bşk Yrd
Hüseyin Özaydın- Eğitim Ve Sosyal İşlerden Sorumlu Bşk Yrd
Namık Ablak-Mevzuat Ve Toplu Görüşme Bşk Yrd
Mehmet Can-Basın Ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Bşk Yrd
Hulusi Avcı- Teşkilatlardan Sorumlu Bşk Yrd

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız