TSYD Başkanı, Kurtul Çakın...

TSYD Başkanı, Kurtul Çakın...
Advert

TSYD Adana Şubesi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Ahmet Kurtul Çakın başkanlığa seçildi.

TSYD Adana Şubesi Nihat Geven tesislerinde yapılan Genel Kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Seçimin açılış konuşmasını Başkan Adnan Poyraz yaptı. Poyraz, genel kurulun hayırlı olması dileğinde bulunurken yeni gelecek yönetime de başarılar diledi. Ardından divan seçimine geçildi. Divan başkanlığına Erdal Fernergiz, divan üyeliklerine ise Murat Özkardeş ve Adnan Kulak seçildi.

Denetim ve faaliyet raporlarının okunması ve ibrasının ardından seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde, TSYD Adana Şubesi Başkanlığına Ahmet Kurtul Çakın seçildi. Çakın’ın başkan olduğu yönetimde Ergun Kara, Hakan Köker, Bora Erdem, Tevfik Dinçkalmış, Hasan Hüseyin Türk ve İrfan İşisağ yer aldı. Denetim Kurulu Üyeliklerine ise Mehmet Büyükkırcalı,  Duran Fidan ve Sabit Özkeser seçildi.

TSYD Adana Şube Başkanlığı’na seçilen Ahmet Kurtul Çakın, “TSYD’yi bu güne kadar getirmiş olan ve geçtiğimiz yıllarda aramızdan ayrılan tüm kurucu, başkan, üyelerimizi ve aramızdan ayrılan tüm meslektaşlarımızı saygıyla anıyorum. Geçmiş dönem başkanlarımız Nihat Geven ve Adnan Poyraz abimize yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarımızla birlikte önemli projeler geliştirmeyi hedefliyoruz. Üyelerimiz arasında birlik ve dayanışma içinde çalışarak devraldığımız bu bayrağı tüm arkadaşlarımızla birlikte TSYD Adana Şubesi’ni daha yukarılara taşımak istiyoruz. Hepinize teşekkür ederim” diye konuştu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız