8 Mart’a Sözlü Damgası..

8 Mart’a Sözlü Damgası..
Advert
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı, ilk çiçeği de eşi Zeynep Tokuç Sözlü’ye verdi.. 
Bilindiği gibi Zeynep Sözlü, 2014 yerel seçmenden iki yıl önce başlayan aday adaylığı serüveninde eşini bir dakika olsun yalnız bırakmamış ve Adana’yı dağ bayır birlikte dolaşmıştı.. 
Bu arada Adana Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ‘çocuk gelinler’ temalı bir klip hazırladı. Başkan Hüseyin Sözlü, klipte eşiyle birlikte yer aldı..
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Başkanı Hüseyin Sözlü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, kadınların muhatap bırakıldığı olumsuzlukları ön plana çıkarmak için, ‘çocuk gelinler’ temalı bir klipte yer aldı.. Adana Büyükşehir Belediyesi sanat danışmanı Mahmut Tülek’in hazırladığı ‘Baştacısın’ isimli şarkıya Başkan Hüseyin Sözlü ve eşi Zeynep Sözlü ile birlikte klip çekildi..
Sosyal medya üzerinden yayınlanan klipte çocuk gelin rolünü 12 yaşındaki Ezgi Gürakar, yaşlı damat rolünü Önder Özcan oynadı.. Klipte rol alan kadınların dışında kamera arkasında da çoğunlukla kadınlar bulundu.. Klipte küçük yaşta evlenen kız çocuğunun Başkan Hüseyin Sözlü ve eşi Zeynep Sözlü tarafından düğünden alındığı görülüyor.. Klibin finalinde ise Hüseyin Sözlü ve Zeynep Sözlü’nün küçük kızı ellerinden tutup sevgi dolu ifadeyle küçük kıza bakmaları yer alıyor..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür