Adana GİAD Yeni Üyelerle Güçlendi

Adana GİAD Yeni Üyelerle Güçlendi
Advert
- İş dünyasının genç temsilcileri buluştu
- AGİAD'ın gecesine büyük ilgi
Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) bir kez daha iş dünyasını buluşturdu. AGİAD'ın dernek içi iletişimi geliştirmeye yönelik hayata geçirmeyi amaçladığı yeni projesi tanıtılırken, derneğe katılan 11 yeni üyeye rozet takıldı ve üyelik belgeleri verildi. Aynı zamanda fahri üyelik hakkı kazanan 39 AGİAD üyesine de teşekkür plaketi verildi.
BÜYÜK İLGİ
Adana HiltonSA Oteli'nde düzenlenen etkinliğe, geçmiş dönem başkanlarından Erdoğan Şire, Yakup Bulut, Süleyman Sönmez, Ümit Onatça, Tamer Gülcan, Sefa Noyaner ve Gülümsün Adalı Özelköse ile birlikte 120'yi aşkın üye katıldı. Geceye katılamayan AGİAD kurucu başkanı Nuri İzci’nin de tebrik mesajı okundu. Büyük ilgi gören gecede katılımcılara seslenen Halid Milli, etkinlik sponsorlarına tek tek teşekkür etti. 
YAPTIKLARINI VE YAPACAKLARINI ANLATTI
Yönetime gelişlerinin 50. gününde bugüne kadar yapmış oldukları çalışmaları anlatan Halid Milli, ileride yapmayı planladıkları projelerle ilgili ipuçları verdi. AGİAD fahri üyelerinin ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken Halid Milli, "Şu an yönetim kurulumda 3 fahri üyemin oğlu bulunmakta. Bu AGİAD'ın ne kadar köklü bir dernek olduğunu, geçmişi ile geleceğini buluşturan bir dernek olduğunu göstermektedir" dedi. AGİAD fahri üyelerinin her zaman derneği ile iç içe olduğunu ifade eden Milli, bugüne kadar derneğe vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti. 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür