“FETÖ Artıklarının Anketlerine İnanmayın”

“FETÖ Artıklarının Anketlerine İnanmayın”
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP ve bağlı belediyeler aleyhine algı üretme amacıyla masa başında hazırlanıp servis edilen sözde anketlere tepki göstererek “Bunlar kendilerini çok uyanık, halkımızı da çok saf sanıyorlar. Ancak; ne Adana’da, ne de Türkiye’de asla başaramayacaklar.” dedi.

İPSİZ-SASIZ FETÖ ARTIKLARI

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, son günlerde değişik mecralarda paylaşılan bazı sözde anketlere tepki gösterdi. Avcı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Son günlerde Adana’mızda yeniden toparlanmaya çalışan, kriptosu çoktan çözülmüş ipsiz-sapsız FETÖ artıklarının yine bildik yöntemleri kullandığını görüyoruz. Sipariş üzerine masa başında hazırlanan sözde anketlerle Milliyetçi Hareket Partisi ve belediyelerimiz aleyhine algı üretmeye, dolaylı yönden mesaj vermeye ve duruma göre konum almaya çalışıyorlar.” diye konuştu.

MHP’NİN BAŞARISI KRİPTOLARI ÇILGINA ÇEVİRDİ

Bünyamin Avcı, “Büyük devlet adamı Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve O’nun liderliğindeki Milliyetçi Hareket’in, milletimizin gönlünde taht kurması; Adana tarihinin en kapsamlı, en yoğun hizmetini gerçekleştiren belediyelerimizin, halkımızın büyük teveccühünü kazanması bu kriptoları çılgına çevirdi. O yüzden partimizi ve belediyelerimizi yıpratmak, itibarsızlaştırmak amacıyla ipe-sapa gelmez senaryolar yazıp, figüranları oynatıyorlar. Bir taraftan ise milli ve yerli olan Cumhur İttifakının surlarında gedik açmaya çalışıyorlar. Bunu da sureti haktan görünerek yapıyorlar.” dedi.

ASLA BAŞARAMAYACAKLAR

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı açıklamasını şu sözlerle tamamladı:

“Bunlar kendilerini çok uyanık, halkımızı da çok saf sanıyorlar. Yalanla yine yol gideceklerini umuyorlar. Oysa Türk milleti, Devlet Bahçeli’nin ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesiyle açtığı devletimizin bekasını temin yolunda sarsılmaz bir irade ile yürümekte kararlıdır. Adana halkı belediyelerimizin arkasındadır. Özetle; ne Pensilvanya etiketli senaryolar, ne de masa başı sahte anketler başarımızı gölgeleyemeyecek, bizi yolumuzdan ve hedefimizden çeviremeyecektir.”

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür