SON DAKİKA.. Kılıçdaroğlu Adana’ya Geliyor

SON DAKİKA.. Kılıçdaroğlu Adana’ya Geliyor
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 18 Mart Pazar Günü Adana’da katılacağı etkinliklere yurttaşları davet etti. 

İLK OLARAK ŞEHİT AİLELERİYLE BULUŞACAK

Barut, yaptığı yazılı açıklamada Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Pazar günü Çukurova Belediyesi’nin davetlisi olarak Adana’ya geleceğini bildirdi. 

Kılıçdaroğlu’nun ilk olarak 13.30’da Şehit Aileleri Derneği’nde şehit a aileleriyle buluşacağını ve buradaki şehitler anısına okutulan mevlit programına katılacağını belirten Barut, Kılıçdaroğlu’nun 14.30’da da Çukurova Belediyesi’nin Barış Manço Bulvarı üzerinde bulunan Yurt Mahallesi Muhtarlığı önündeki toplu açılış ve temel atma töreninde Adanalılarla buluşacağını aktardı. 

ÇUKUROVA’DA TOPLU AÇILIŞ YAPIP, TEMEL ATACAK

Tüm Adanalıları toplu açılış ve temel atma törenine davet eden Barut, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun toplu açılış ve temel atma töreninin ardından Şehit Piyade Sözleşmeli Er Halil İbrahim Şık’ın ailesini ziyaret edeceğini belirtti. 

ADANA’DAKİ MUHTARLARLA BULUŞACAK

Barut, Kılıçdaroğlu’nun 16.30’da Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde Adana’daki tüm muhtarların davetli olduğu toplantıya katılacağını,  21.35’te de havayoluyla Ankara’ya döneceğini ifade etti. 

“ADANA’DA TARİH YAZMA KARARLILIĞIMIZI PEKİŞTİRECEK”

2019’da gerçekleştirilecek seçimlerde Türkiye’yi sürüklendiği aydınlıktan çıkaracak tek gücün CHP olduğunu belirten Barut, “Türkiye’nin tek umudu olan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adana’ya gelecek olması, ülkemizin geleceği açısından yaşamsal öneme sahip olan 2019 seçimleri öncesinde parti örgütlerimizin dinamizmini artırdığı gibi, Adana’da CHP olarak tarih yazma kararlılığımızı da pekiştirecektir” diye konuştu. 

“CUMHURİYETİ KORUMA KARARLILIĞIMIZI HAYKIRACAĞIZ”

Kılıçdaroğlu’nun Adanalılarla buluşacağı toplu açılış ve temel atma törenine davetini yineleyen İl Başkanı Ayhan Barut, “Laik ve demokratik Cumhuriyetimizi koruma konusundaki kararlılığımızı hep birlikte haykırmak için tüm Adanalıları bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür