SON DAKİKA.. ATO’da Üçlü İttifak..

SON DAKİKA.. ATO’da Üçlü İttifak..
Advert
Yarın yapılacak olan yeni ATO Meclisi’nin ilk toplantısında başkan adayları sayısı gittikçe azalıyor..
Dün Mehmet Şahbaz ve Şaban Baş ittifak yapmış, Baş adaylıktan çekilmişti.. 
Az önce de üçlü bir buluşma gerçekleşti ve Mehmet Şahbaz, Şaban Baş ve Tarkan Kulak ittifak kararı aldı..
Buna göre yarınki seçimin kazanılması halinde Mehmet Şahbaz Başkan, Şaban Baş Başkanvekili ve Tarkan Kulak da ATO meclis başkanı olacak.. 
 
TARKAN KULAK: MECLİS BAŞKANLIĞINA TALİBİM
 
Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan adayı Tarkan Kulak, yarın yapılacak seçimlerde yönetim kurulu listesi çıkarmayacağını, Meclis Başkanlığına aday olarak mevcut görevine devam etmek için seçimlere katılacağını açıkladı.
ATO’da 4 yıl komite üyeliği, 4 yıl yönetim kurulu üyeliği ve yaklaşık 5 yıl meclis başkanlığı görevinde bulunan ve bu görevini halen sürdüren ve toparlayıcı kimliği ile tanınan işadamı Tarkan Kulak, konuya ilişkin yazılı açıklamasında, çoklu listenin ATO’ya fayda sağlamayacağını düşündüğü için böyle bir kararı aldığını bildirdi.
Kulak, sanayi, tarım ve ticaret kenti Adana’nın ekonomisini daha ilerilere taşımak için yarın yapılacak seçimlerde yeni seçilen tüm meclis üyelerinin sandık başına gitmesini beklediklerini belirterek, “Ekibimle istişare ederek aldığım kararın Adana’mıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.
Kulak, “Ticaret odalarının ana amaçları ticareti verimli kılmak ve daha da geliştirmektir. Bu amaç doğrultusunda hizmet eden Adana Ticaret Odası’nda meclis başkanı olarak Adana’mıza hizmeti sürdürmek istiyorum. Bu karar; her zaman ifade ettiğim gibi ‘Önce Adana’ felsefemin gereğidir” diye konuştu.
Kulak, açıklamasını, "Yarın yapılacak seçimlerimizin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını, göreve gelecek yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Geçtiğimiz Pazar günü komite seçimlerinde demokrasi şöleni yaşandı. Aynı şölenin yarın da devam etmesini temenni ediyorum. Seçimler sandıkta kalmalı. Kazanan Adana olsun" ifadeleriyle tamamladı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür