EnerjiSA’dan Yüreğir ve Sarıçam’da Yatırım

EnerjiSA’dan Yüreğir ve Sarıçam’da Yatırım
Advert
ENERJİSA YÜREĞİR ve SARIÇAMLILARA HİZMET VERECEK  YENİ ŞUBESİNİ AÇTI
 
Enerjisa’nın yeni işlem merkezi görkemli bir tören ile hizmete açıldı. Akdeniz bölgesinin elektrik dağıtım hizmetini sunan Enerjisa,  Kozan yolu PTT Evleri Kavşağında açtığı yeni işlem merkezinde Elektrik Abone İşlemleri, Açma Kapama İşlemleri, Devir işlemleri, yanısıra elektrik, internet, doğalgaz, su, telefon ve DASK  gibi tüm fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirecek.
İşlem merkezinin açılışına, Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, Enerjisa CEO’su Kıvanç Zalimler, Genel Müdür Hüseyin Çağlar, Enerjisa yöneticileri, ve birçok Yüreğir Sarıçam mahalle muhtarı katıldı.
Açılışa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Enerjisa’ya hizmeti halka yakınlaştırma konusunda gösterdiği gayretten ötürü teşekkür etti. Başkan Sözlü “Halkımıza hizmette kolaylık temin edecek bu işlem merkezinde abonelikten fatura ödemeye ve diğer bütün problemleri gidermeye kadar her türlü çözüm üretilebilecektir. Onlar için hizmet kapısı, bizim için de her zaman ulaşılabilir bir çözüm kapısı olsun.” dedi.
Bilgi ve Teknoloji olan çağımıza gereken altyapı desteğini her zaman en iyi şekilde icra etmeye çalışan Enerjisa’nın yeni şube açılışında konuşan MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz “Binlerce kişiye istihdam sağlayan, ülkemizin önemli kuruluşları arasında yer alan Enerjisa halkımıza hizmeti bir adım daha yaklaştırdı. Bilgi ve Teknolojik altyapısını vatandaşımızın hizmetine sunan Enerjisa’nın bu yeni işlem merkezi hepimize hayırlı olsun. Hizmet halkımıza bir adım daha yaklaştı. Bizlere bu hizmeti sunma noktasında özverili çalışmalarından dolayı Enerjisa yetkililerine teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.” dedikten sonra, açılışa katılan devlet erkanı ile kurdele kesildi.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kozan’da 3.4 Büyüklüğünde Deprem...
Kozan’da 3.4 Büyüklüğünde Deprem...
Bakan Yardımcısı Büyükdede Adana’da...
Bakan Yardımcısı Büyükdede Adana’da...