Dünyanın Çayları Beta Tea House’ta...

Dünyanın Çayları Beta Tea House’ta...
Advert
 
Dünya çay sektörünün saygın isimlerinden Beta Tea, doğduğu ve var olduğu topraklar olan, kalp noktası Adana’da yepyeni bir konsepte imza atarak, uzun zamandır heyecanla beklenen ‘Beta Tea House’ mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Beta Tea Yönetim Kurulu Başkanı Beşir Uğur, Adana’nın merkezinde muhteşem bir törenle hizmete giren Beta Tea House’un açılışında davetlileri tek tek kapıda karşıladı ve hoş geldiniz dileğini iletti. Davetliler, büyük bir özenle hazırlanmış ‘Beta Tea House’un Adana’ya hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.
 
ÜNLÜ İSİMLER AÇILIŞTA... 
 
Çay sektörünün Türkiye’deki lider firmalarından ‘Beta Tea’, temellerini Adana’da attığı “Beta Tea House”un açılışını Başbakan Eski Yardımcısı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz yaptı. Açılışa Milletvekili Fatmagül Demet Sarı, Devlet Eski Bakanı, AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Tunç, Bingöl Eski Milletvekili Hüsamettin Korkutata, Malatya Eski Milletvekili Mahmut Mücahit Fındıklı,  Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Yusuf Çoşkun, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni gibi Adana’nın ve Türkiye’nin tanınmış isimleri katıldı.
 
UĞUR AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADILAR...
 
Beta Tea’yi ve Uğur ailesini bu önemli günlerinde Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Vali Vekili Murat Süzen, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Musa Ünel, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Zeynel Abidin Koç, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Muhammet Ali Tekin, Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Sanayi Odası Meclis Başkanı İsrafil Uçurum, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Ticaret Odası Meclis Başkanı İsmail Acı, Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Sabahattin Yumuşak, Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü, MÜSİAD Başkanı Burhan Kavak, KKTC Fahri Konsolosu Ali Şakir Tıltay gibi isimler yalnız bırakmadı.
 
GELİN GİBİ SÜSLEDİLER...
 
Beta Tea Yönetim Kurulu Başkanı Beşir Uğur’un ev sahipliğini yaptığı Beta Tea House’un açılışında binanın gelin gibi süslenmesi dikkat çekti. Açılışa gönderilen çelenk ve çiçekler kaldırımlardan taştı. Adana’nın en saygın firmaları ve işadamları, dev çelenkler göndererek, Beşir Uğur’un bu mutlu gününde sevincini paylaştılar. İşadamı Beşir Uğur, açılışın başından sonuna kadar kendisini yalnız bırakmayan, tebrik telgrafları gönderen dostlarına ayrı ayrı teşekkür etti.
 
80’E YAKIN ÇAY ÇEŞİDİ VAR...
 
Beta Tea Yönetim Kurulu Başkanı Beşir Uğur başta olmak üzere, Uğur ailesinin, Beta Tea üst düzey yöneticilerinin ve çalışanların katıldığı “Beta Tea House” protokol daveti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Beta Tea Yönetim kurulu başkanı Beşir Uğur’un açılış kurdelesini kesmesiyle başladı. Kırmızı kurdelenin kesilmesinin ardından davetliler Beta Tea yetkilileri eşliğinde mağazayı gezdi. Başta Türk çayları olmak üzere Beta Tea’nin mağazasında bulunan 80’e yakın çay çeşidinin tadıldığı organizasyon, toplu çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kozan’da 3.4 Büyüklüğünde Deprem...
Kozan’da 3.4 Büyüklüğünde Deprem...
Bakan Yardımcısı Büyükdede Adana’da...
Bakan Yardımcısı Büyükdede Adana’da...