Adana 5 Ocak Rotary ve UNICEF Ortak Bir Proje Üretti

Adana 5 Ocak Rotary ve UNICEF Ortak Bir Proje Üretti
Advert

 Adana 5 Ocak Rotary Kulübü tarafından, Adana Final Okulları’nda ilkokul  ve ortaokul öğrencilerine Çukurova Belediyesi’nde ise Belediye kreş öğrencilerine yönelik, çocuk hakları konulu seminer düzenlendi.

Büyük ilginin görüldüğü iki seminerde de Unicef yetkilisi Burcu Güvenek Araslı ve Çocuk Hakları Dernek Başkanı Çiğdem Akça sunum yaptı. Final Okulları’nda düzenlenen seminere Final Okulları Müdürü Şirvan Kopar, 5 Ocak Rotary Kulübü Dönem Başkanı Oğuz Selmanoğlu. Komite Başkanı Özge Er, rotaryenler, eğitimciler, öğrenciler ve çok sayıda dinleyici katılırken, Çukurova Belediyesi’ndeki seminere ise Çukurova Belediye Başkanı  Soner Çetin, Çukurova Belediyesi Dış İlişkiler Müdürü Suna Toktaş, Rotaryenler, eğitimciler ve  öğrenciler katıldı.

Unicef yetkilisi Araslı projenin önemine ve Adanalıların bu konuda ki duyarlılığına dikkat çekti. Sunumu gerçekleştiren Çocuk Hakları Derneği Başkanı Çiğdem Akça çocuklara haklarını anlattı. Şirvan Kopar’a  teşekkür plaketi kulüp başkanı Oğuz Selmanoğlu tarafından verildi. Burcu Araslı’ya teşekkür plaketi Çukurova Belediyesi Dış İlişkiler Müdürü Suna Toktaş verirken.  Rotary 2430. Bölge Guvernör Yardımcısı Hakan Tuyan’da Çiğdem Akça’ya  teşekkür plaketi verdi. 

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Demirtaş Karne Sevincini Paylaştı
Vali Demirtaş Karne Sevincini Paylaştı
Tatilcilere ‘Kış Şartları’ Uyarısında Bulunuldu
Tatilcilere ‘Kış Şartları’ Uyarısında Bulunuldu