İşte Ticaret Odasının Yeni Yönetimi

İşte Ticaret Odasının Yeni Yönetimi
Advert
 

Adana Ticaret Odası’nın (ATO) tekrarlanan seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Atila Menevşe yeniden seçildi. Meclis Divanı ve Meclis Başkanlığı seçimlerinde de İsmail Acı’nın listesi kazandı.

ATO’nun 1 Nisan 2018’de başlayan ve yapılan itirazlar sonucu bir bölümü iptal edilen seçim süreci tamamlandı. ATO hizmet binasında gerçekleşen seçimlerde, Yönetim Kurulu ve Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanlık Divanı ve Meclis Başkanı, TOBB Delegeleri ve Disiplin Kurulu için dört ayrı sandıkta oy kullanıldı. Meclis üyelerinin tamamına yakınının oy kullandığı Yönetim Kurulu ve Yönetim Kurulu Başkanlık seçimi sonunda Atila Menevşe’nin listesi 68, Mehmet Şahbaz’ın listesi ise 39 oy aldı. Buna göre, Atila Menevşe’nin Başkanlığı’ndaki Yönetim Kurulu Yücel Bayram, Ömer Küpeli, Zübeyt Şendur, Mehmet Balıkçı, Hüseyin Alıravcı, Muzaffer Emin Yumuşak, Kenan Fitik, Fatih İspir, Hasan Karaca ve İlhan Pehlivan’dan oluştu.

Meclis Başkanlık Divanı ve Meclis Başkanlığı seçiminde ise İsmail Acı ile Tarkan Kulak’ın listeleri yarıştı. Yapılan oylama sonucunda 67 oy alan İsmail Acı Meclis Başkanlığı görevine seçildi.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı