CHP’li Gergin: Millet AKP’ye Tamam Diyecek

CHP’li Gergin: Millet AKP’ye Tamam Diyecek
Advert
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili A. Adayı Süheyla Gergin, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinin Türkiye’nin geleceği için hayati önem taşıdığını söyledi. Gergin, “24 Haziran seçimleri Türkiye’nin ikinci Kurtuluş Savaşı’dır” dedi. 

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimlerinde CHP’den Adana Milletvekili A. Adayı olan bankacı, ekonomist ve iktisatçı Süheyla Gergin seçim çalışmalarına teşkilat ziyaretleriyle başladı. İlk ziyaretini CHP İl Başkanlığı’na gerçekleştiren Gergin Başkan Vekili Şahin Yeter, Başkan Yardımcıları Adil Bayram ve Halil Gül ile bir araya gelerek hedeflerini ve projelerini anlattı. 

İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunan Süheyla Gergin, özel sektörde edindiği bilgi ve birikimle millete hizmet etmek için siyasete atıldığını belirterek, “Mesleğim nedeniyle 35 yıldır gönüllü olarak hizmet ettiğim Cumhuriyet Halk Partisi’nin kayıtlı bir neferi olarak bugünden sonra milletimin emrinde ve hizmetindeyim.” dedi. 

MİLLET AKP’YE SANDIKTA TAMAM DİYECEK

Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğine vurgu yapan CHP Adana Milletvekili A. Adayı Süheyla Gergin, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli Genel seçimlerini Türkiye’nin ikinci Kurtuluş Savaşı olarak niteledi. 

Gergin, 24 Haziran’da sadece Cumhurbaşkanı ve milletvekillerinin belirlenmeyeceğini,  Türkiye’nin geleceğinin de oylanacağının altını çiz

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı