Türkmenler: Diren Özgül’ü Destekliyoruz

Türkmenler: Diren Özgül’ü Destekliyoruz
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili a.AdayıDiren Özgül, seçim çalışmaları kapsamında gezilerine devam ediyor. Diren Özgül, Dünya Türkmenler Birliği Başkanı İsmail Demirdüzen’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Dünya Türkmenler Birliği Başkanı İsmail Demirdüzen, Diren Özgül’e “Türkmen Dokası” adı verilen Türkmenlerin Milli Kıyafetini giydirdi. 

MHP a.Adayı Diren Özgül, “Türkmen Beyimiz Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ve Cumhur ittifakının, Milletin ve Vatanın emrindeyiz. Bu hayır niyetle sürdürdüğümüz  çalışmalarımızda milletimize Cumhur İttifakının hayrını ve gerekliliğini anlatıyoruz” dedi. 

DEMİRDÜZEN’İN HAYIR DUASINI ALDI

Diren Özgül, “Türk kültürüne, gelenek göreneklerimize sahip çıkan, ecdat sevgisi, hak yolunda ilerleyen, devlet ebedmüddet çizgisinde, Yörük Türkmen Kültürünün yaşatılmasında büyük emekleri olan Dünya Türkmenler Birliği Başkanı İsmail Demirdüzen beyefendiyi ziyaret ederek hayır dualarına talip olduk” açıklamasını yaptı.

15 TEMMUZ’DAKİ DİK DURUŞU HAFIZALARIMIZDA

Dünya Türkmenler Birliği Başkanı İsmail Demirdüzen ise “Değerli kardeşimiz Diren Özgül’ün gerek mesleki, gerekse vatan, millet ve bayrak yolunda yaptığı çalışmaları takip ve takdir ediyoruz. Özellikle 15 Temmuz öncesi ve sonrasında ki dik duruşu ise hala hafızalarımızda" diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı