Adana TÜGVA’da Nöbet Değişimi

Adana TÜGVA’da Nöbet Değişimi
Advert
Türkiye Gençlik Vakfı Adana şubesinde görev değişimi gerçekleştirildi.
Başkan Abdullah Ahmet Sezen Yaklaşık bir buçuk yıldır sürdürdüğü görevini halefi Emrah SANCAR’a devretti.
Ahmet Abdullah SEZEN icraatlarını anlattıktan sonra yeni göreve gelen Sancara başarılar diledi.
Yeni başkan Sancar besmeleyle başladığı konuşmasında;
Divan kurulu ve salondaki  Genel merkezden gelen  Genel Başkan Yardımcısı Seçkin KOÇ, Genel Merkez Teşkilat Bölge Sorumlusu Gökhan TEKBIYIK, ve
Genel Merkez Teşkilat Bölge sorumlu yardımcısı Serdar AKALAN, Teşkilat temsilcilerini selamlayarak şunları kaydetti.
Öncelikle bizden önce çalışmalara öncülük etmiş Ahmet Abdullah Sezen beyefendiye ve nezdinde beraber çalışmış yönetim kurulu arkadaşlarınateşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. Hepinizin de bildiği üzere buçalışmalar bir bayrak yarışı olmayıp hizmet yarışıdır. Aldığımız mesuliyet
ise de ateşten gömlektir. Rabbim hak dava da ayaklarımızı sabit kılsın. İstikametinden ayırmasın diyerek yeni dönem hedeflerini sıraladı..
Teşkilat içi eğitimlere önem vereceğiz kardeşlerimizin birbirleri ile ünsiyet kurmalarını sağlayacağız.
Münhal bulunan 14 ilçemizin teşkilatlarının oluşturulmasını sağlayacağız ilçe temsilcilerimizi 3 ay içerisinde tamamlayıp yönetimlerini kurmuş olacağız. Genel merkez model çalışmalarına uygun Bir şekilde tüm il ve ilçelerde çalışmaların aktif bir şekilde yürütülmesini sağlayacağız.
Renk, cinsiyet, görüş ayrımı gözetmeksizin tüm gençliği kucaklayan çalışmalar yapacağız.
Genel ilkemiz Hz. Peygamberimizin buyurduğu gibi bir insanı kurtaran tüm
insanlığı kurtarmış gibidir sözünü kendimize rehber ederek çalışacağız. Gençlerimizin İlgi ve kabiliyetlerine göre yetiştirerek topluma kazandırılmasına gayret göstereceğiz.
Amacımız hem farklı gruplara ulaşmak hem de Vakfımızı üniversite gibi akademik bir kuruluşa çevirmektir. Böylelikle Gençlerimizin toplum da öne çıkan örnek gösterilen ve inançlarına bağlı fertler olarak yetişmesine katkı sağlamış olacağız
Uyuşturucu günümüzün en önemli sorunlarından biri, madde bağımlılığı ile ilgili yapacağımız çalışmalarla madde kullanımının azalmasına vesile olmaya çalışacağız. gençlerimizin yaratılış gayesini bilen ibadet yaldızlarıyla bezenen kişiler yapabilmek için var gücümüzle çalışacağız.
Sancar genel kurulumuzun hayırlara vesile olması, çalışmalarımızın hayırlara getirmesini niyaz ederek konuşmasını noktaladı.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı