Adana GİAD da ‘Diren Özgül’ Dedi...

Adana GİAD da ‘Diren Özgül’ Dedi...
Advert
 

Yüzlerce üyesiyle Adana’nın ekonomisine büyük katkı sağlayan ve binlerce kişiye istihdam sağlayan Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri MHP Adana Milletvekili a.Adayı Diren Özgül’ü desteklediklerini açıkladı.

GENEL MERKEZE ‘ADAYIMIZ’ ÖZGÜL DEDİLER 

Seçim çalışmalarını sürdüren Diren Özgül’e Dünya Türkmenler Birliği, muhtarlar, vatandaşlar, spor camiası ve parti tabanından sonra önemli bir destekte iş dünyasından gelirken AGİAD ayrıca yönetim kurulu kararı ile yazılı olarak MHP Adana İl Başkanlığına Diren Özgül’ü destekledikleri bilgisini de verdi.   

ADANA’MIZA YARARLI OLACAKTIR

Kendisi de bir AGİAD üyesi olan MHP a.Adayı Diren Özgül, derneğin yönetim kurulu toplantısına davet edildi. AGİAD Başkanı Halid Milli, “Diren Özgül derneğimizin üyesidir. Kendisini destekliyoruz, Adana’mıza oldukça başarılı bir milletvekili olacağına inanıyoruz” dedi.  

ÖZGÜL TEŞEKKÜR ETTİ 

Diren Özgül ise “Her zaman bir parçası olmaktan gurur duyduğum Adana Genç İşadamları Derneği’nin bizlere böyle sahip çıkması Sivil Toplum Örgütü olarak Halid Milli başkanımın bu konuya ciddi yaklaşımını göstermektedir. ‘Aramızdan bir vekil istiyoruz’ gayesi ile sivil toplum ve siyasetin bu buluşmasında emeği geçtiği ve şahsımı destekledikleri için AGİAD başkanım Halid Milli ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi. Ziyaret sonunda Diren Özgül, Halid Milli’ye ‘Nutuk’ hediye etti.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
“Seçimde Sosyal Medya Belirleyicidir”
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür
İŞ-KAD: Dünya Yuvarlak Değil Düzdür