‘Tarih, İsrail ve ABD’yi Affetmeyecektir’

‘Tarih, İsrail ve ABD’yi Affetmeyecektir’
Advert
 

 

 

 

ADANA- AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin, TÜMSİAD Adana Şubesine iadeyi ziyarette bulundu.

İnsan haklarını ve uluslararası hukuku ihlal eden  İsrail ve ABD’nin şiddetle kınandığı toplantıyaÇukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin ile TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca’nın yanı sıra, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Şükrü Geyikçi, AK Parti Çukurova İlçe Başkan Yardımcısı Ömer Bahçeli, TÜMSİAD Adana Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinden; Oğuz Akkaya, Serdar Oğuz, Hakan Çakmak ve Rıdvan Akın ile üye Filiz Yıldırıcı katıldı.

ABD’nin Tel Aviv’de bulunan büyük elçiliğini Kudüs’e taşıdığı sıradaki  kutlamalar esnasında,Gazze sınırında protesto gösterileri yapan Filistinli’lerin hunharca şehit edilmelerininuluslar arası hukuku çiğnemek anlamına geldiğinin altı çizen Çetin ve Kutluca ‘’Tarih,  İsrail ve ABD’ni affetmeyecektir’’ dedi.

İsrail ve ABD’nin bu  sorumsuz uygulamalarının neticesinden endişe duyduklarınıda dile getiren  başkanlar, İsrail ve ABD’ni şiddetle kınayarak,‘’Kudüs, Müslümanların ilk kıblesi ve ortak değeridir. Gerginlik ve çatışma yerine, istikrar, barış ve huzur hakim olmalıdır’’ ifadesini kullandı.

Ramazan Ayının tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileyen Çetin ve Kutluca, milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Ayını kutladı.

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı