İYİ Parti’den Seyhan’da Köy Ziyaretleri

İYİ Parti’den Seyhan’da Köy Ziyaretleri
Advert

İYİ PARTİ Seyhan İlçe Başkanı Güngör Köse beraberinde İlçe teşkilat başkanları ile birkilte Seyhan'ın köy statüsünden mahalle olarak mücavir alanlarının içerisine dahil olan Yalmanlı, Karayusuflu, Bahçelievler, Serinevler ve Camuzcu Mahallelerine ziyaretlerde bulundu. Mahalle temsilcisi Ali Kaya'nın organize ettiği toplantıya bölge halkının ilgisi büyük oldu.

Mahallelerdeki kıraathanelerde sohbet havasında geçen ziyarette vatandaşlar İYİ Parti temsilcilerini bağırlarına bastı ve destek sözü verdi. Meslek grubu olarak büyük çoğunluğunu çiftçilerin oluşturduğu bölge halkının isyanı ise açıklanan pamuk fiyatlarına ve girdi maliyetlerinin yükseldiğine oldu.

UTANMALIYIZ Kİ BÖYLE VERİMLİ TOPRAKLARIMIZ VARKEN SAMANI İTAL EDİYORUZ

Mahalle muhtarları Mehmet Deniz, Ata Dağlı ve Turhan Böbürer'in de eşlik ettiği toplantılarda çiftçi hükümetin tarım politikasını eleştirdi. Pamuk taban fiyatını 1050 lira olarak açıklayan hükümeti çiftçiyle dalga geçiyorlar diye eleştiren vatandaşlar bu fiyatın mazot, gübre ve ilaç masraflarını bile karşılamıyor dediler. 

Dünyanın  en verimli topraklarına sahipken yurt dışından saman ithal eden hükümet açık açık Türk çiftçisi ile dalga geçiyor şeklinde şikayette bulundular.

Açıklamaları dikkatle dinleyen ve notlar alan İYİ PARTİ Seyhan İlçe Başkanı Köse ve beraberindeki heyet partilerinin tarım politikasını vatandaşa anlattı. Başkan Güngör Köse, İYİ PARTİ'nin iktidarında çiftçiye teşfiklerin artacağını dile getirdi ve çiftçiye ucuz mazot verileceği müjdesini verdi.

Merkez de partinin olmadığındanyakınan vatandaşlar İYİ PARTİ yi yakından takip ettiklerini ve her siyasi görüşten devlet ve millet sevdalısı, bayrak ve vatan için gözünü budaktan sakınmayan Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı olacağına inanıyoruz şeklinde konuştular.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Demirtaş Karne Sevincini Paylaştı
Vali Demirtaş Karne Sevincini Paylaştı
Tatilcilere ‘Kış Şartları’ Uyarısında Bulunuldu
Tatilcilere ‘Kış Şartları’ Uyarısında Bulunuldu