Dr. Bayrak Koray Sarısaçlı’yı Tanır mıydı.!

Dr. Bayrak Koray Sarısaçlı’yı Tanır mıydı.!
Advert
Furkan Vakfı’nın finans ayağına yönelik operasyonda gözaltına alınıp tutuklanan Koray Sarısaçlı’nın Adana’daki bazı hastanelere naylon fatura yazdığı iddialarına yer vermiştik.. Sağlık sektöründeki bu kilit ismin sarf malzemeleri ve laboratuar tahlilleri aracılığıyla söz konusu hastanelerin vergi yükünü hafifletiği (!) ileri sürülüyordu..
Koray Sarısaçlı hakkında ortaya atılan iddialar, haberimizden hemen sonra durmak dinmek bilmedi.. 
Bunlardan Özel Adana Hacettepeliler AŞ Sağlık Merkezi ve Ortadoğu Hastanesi sahibi-başhekimi Dr. Halis Bayrak’la ilgili olanlar Adana’da bir döneme ışık tutacak cinsten.. 
Koray Sarısaçlı’nın Özel Hacettepeliler Sağlık Merkezi AŞ ile olan ilişkilerine ve yargı sürecine, hakkındaki suçlamalara daha sonra değiineceğiz.. 
Ancak bildiğiniz gibi Dr. Halis Bayrak AK Parti’den milletvekili adayı adayı.. Sürece bağlı olarak gündemdeki isim olması hasebiyle, Sn. Bayrak’a aşağıdaki Koray Sarısaçlı sorularını yöneltiyoruz.. 
Objektif yayıncılık ilkesi gereği, vereceği cevabı virgülüne dahi dokunmadan yayınlayacağımızı taahhüt ediyoruz..
1- Sayın Halis Bayrak; Furkan Vakfı’nın gizli kasası olduğu polis tarafından açıklanan Koray Sarısaçlı’yı tanır mısınız, samimiyetiniz ne derecedir, ne işle uğraştığını biliyor muydunuz.?
2- Sarısaçlı’ın (Furkan-FETÖ) ile olan organik ve maddiyat bağı hiç kulağınıza geldi mi.?
3- Koray Sarısaçlı’nın şirketine ya da şirketlerine hastanenizde (sarf malzemesi alımı ve laboratuvar hizmetleri) iş verdiniz mi, Adana’daki diğer hastane sahiplerine de yönlendirdiniz mi.?
4- Cevabınız evetse, bu ismin kurumunuza kestiği faturaların ‘sağlıklı’ ve yasal olduğundan emin miydiniz.?
5- O günlerde bu ismin FETÖCÜ Şifa Üniversitesi Hastanelerine (daha sonra kapatıldı) fatura kestiğinden haberiniz var mıydı.?
6- Koray Sarısaçlı’nın uhdesinde kurulduğu ileri sürülen İstanbul Laboratuvarı ve Emin Laboratuara (İstanbul merkezli) siz ya da herhangi bir yakınınız ortak olmuş mudur.?
7- Koray Sarısaçlı’nın ticari birlikteliği  olduğu öne sürülen muhasebeci Süleyman Önaldı  ile yakınlığınız var mıdır, varsa ne derecededir.?
 
 
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Demirtaş Karne Sevincini Paylaştı
Vali Demirtaş Karne Sevincini Paylaştı
Tatilcilere ‘Kış Şartları’ Uyarısında Bulunuldu
Tatilcilere ‘Kış Şartları’ Uyarısında Bulunuldu