MHP’de Ayşe Sibel Ersoy Sürprizi

MHP’de Ayşe Sibel Ersoy Sürprizi
Advert
 
 
MHP Adana milletvekili aday listesi objektifa.com’un habercilikteki başarısını da sergiledi.. 
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana milletvekili Mevlüt Karakaya’nın Adana’yı istemediğini ve Ankara’dan aday gösterilme ihtimalinin çok yüksek olduğunu yazmıştık.. Dediğimiz aynen oldu.. 
Aynı şekilde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un Mersin ya da Adana’dan milletvekili adayı gösterileceğini de kaleme almıştık, nitekim Kılavuz Mersin listesinin ilk sırasına konuldu.. 
Haberlerimizde MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve Sadir Durmaz’ın Adana’dan aday gösterilme ihtimallerinin olmadığına da yer vermiştik
AYŞE SİBEL ERSOY KİMDİR.?
Milliyetçi Hareket Partisi Adana milletvekili aday sıralamasında ikinci sıraya yerleşen Ayşe Sibel Ersoy MHP Merkez Yönetim Kurulu üyesi.. 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem Ankara 1. Bölge MHP milletvekili adayı oldu, seçilemedi.. 
Ersoy, 1964'te Adana Ceyhan'da doğdu. İlk ve orta öğrenimimi 23 Nisan Ortaokulunda tamamlayan Ersoy, Adana Kız Lisesi’ni bitirdi.. Ege Üniversitesi Eczacilik Fakültesinden mezun olan Ersoy, Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakoloji Ana Bilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak çalıştı.. Farmakoloji ihtisasını tamamladıktan sonra üniversiteden ayrılarak kendi eczanesini açtan Ersoy, evli ve 2 çocuk annesidir..
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Demirtaş Karne Sevincini Paylaştı
Vali Demirtaş Karne Sevincini Paylaştı
Tatilcilere ‘Kış Şartları’ Uyarısında Bulunuldu
Tatilcilere ‘Kış Şartları’ Uyarısında Bulunuldu