Öztok “Güçlü Türkiye Güçlü MHP”

Öztok “Güçlü Türkiye Güçlü MHP”
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili adayı kentin saygı iş adamlarından Cahit Öztok, seçim çalışmalarını olağanüstü bir performans sergileyerek sürdürüyor. İmamoğlu, Kozan, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, merkez Yüreğir ilçelerinde, seçim çalışmalarına devam eden Öztok, rotasını Seyhan ve Çukurova ilçelerine çevirdi.  Beraberinde il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Seyhan ilçesi Baraj Yolu caddesinde esnafları ziyaret eden MHP Adana Milletvekili adayı Cahit Öztok, Cumhur İttifakını anlattı. 24 Haziran seçiminin önemine dikkat çeken Öztok, “Ülkemizin birliği ve dirliği için, bölgesel güçlü bir Türkiye için oylarını üç hilale verin” dedi. 

“LİDER ÜLKE TÜRKİYE”
Tokalaştığı her esnafla içten ve samimi konuşması ile büyük beğeni toplayan MHP Adana Milletvekili adayı Cahit Öztok, Cumhur İttifakı ile ilgili olarak şunları söyledi: “Cumhur İttifakını oluşturan partilerden biri olarak, önümüzdeki dönemde Cumhurbaşkanlığı hükümet Sisteminin kökleşmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz. İnancım odur ki, bu sistem ile Türkiye’nin önü açılacak bölgesel ve küresel bir güç merkezi haline gelmesi ve ‘LİDER ÜLKE’ olmasını sağlayacaktır.”
“TBMM’DE GÜÇLÜ BİR MHP”
24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Milletvekili seçimlerinde Türk Milletinin gönlünde taht kuran MHP’nin, vatandaşların büyük bir teveccühü ile TBMM’nde büyük bir çoğunluk temsil edeceğine inancının tam olduğunu ifade eden MHP Adana Milletvekili Adayı Cahit Öztok, “Bizler dün olduğu gibi bugünde, yarın da halkımızla iç içe olacağız. Aziz Milletimizin, bizlerden beklentisi büyüktür, bizler bunun farkındayız. Halkımızın açık desteği ile TBMM çatısı altında daha müreffeh bir Türkiye için çalışacağız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahmut Tezcan: Sanayicinin Derdi Derdimizdir...
Mahmut Tezcan: Sanayicinin Derdi Derdimizdir...
GÜNDOĞDU’da Basketbolun Geleceği Konuşuldu
GÜNDOĞDU’da Basketbolun Geleceği Konuşuldu