İmamlardan Cami Cemaatine ve Çocuklara İftar Yemeği

İmamlardan Cami Cemaatine ve Çocuklara İftar Yemeği
Advert

Çukurova Müftülüğüne bağlı Uluyol,Numanoğlu, Kurttepe , İnce Cami ,Hacı Hasan Ilgın ve Şükrübaba camii Din görevlileri tarafından cami cemaatine ve çocuklara iftar yemeği verildi.

Numanoğlu Camii İmam Hatibi Orhan Durmaz, Uluyol Camii İmam Hatibi Adil Satan, Kuttepe Camii İmam Hatibi Mehmet Çardakçı, Hacı Hasan Ilgın Camii İmam Hatibi Muhammed Pazar, Şükrübaba Camii İmam Hatibi Enbiya Güçlü ve İnce Camii İmam Hatibi Cemal Demir Ramazan ayının ruhuna uygun olarak Mahallelerindeki kardeşlik bağlarını güçlendirmek amacıyla Mahalle halkına verdiği iftarlarda bir araya getirdi.

Programa katılan vatandaşlar, Kur’an-ı Kerim okunması ve yapılan dualar ve ezan sonrası oruçlarını açtılar. İftar sonrasında İlahiler eşliğinde “Semazen “ gösterisi yapıldı.

Camii bahçelerinde düzenlenen iftar yemeklerine Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, Şube Müdürü K.Karabekir Akbudak, ilçede görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, ilçenin önde gelen hayırsever iş adamları, Daire personelleri, Din görevlileri Mahalle halkı katıldı.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye’de 405 Bin Suriyeli Çocuk Doğdu
Türkiye’de 405 Bin Suriyeli Çocuk Doğdu
Adana'ya Yeni Bir Hastane Daha Yapılacak
Adana'ya Yeni Bir Hastane Daha Yapılacak