Erkan Koleji’nde Karne Heyecanı Yaşandı

Erkan Koleji’nde Karne Heyecanı Yaşandı
Advert

Adana’da bilgiyle donattığı öğrencilerini, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal yönlerden de destekleyen Erkan Koleji’nde karne heyecanı yaşandı. Özellikle ilk karnelerini alarak üst sınıfa geçen birinci sınıf öğrencileri ile velilerin heyecanları dikkat çekti. 

Seyhan Baraj Gölü manzaralı 20 bin metrekaresi açık 38 dönüm alana sahip dev kampüsü, 3 bin metrekarelik spor tesisi ile öğrenci başına 55 metrekarelik alana sahip olan Erkan Koleji’nde öğrenciler karnelerini aldılar. 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nı başarıyla tamamlayan Erkanlı öğrenciler, karnelerini, teşekkür ve takdir belgelerini sallayarak, neşe içinde okullarından ayrıldılar. İkinci sınıfa geçme heyecanı yaşayan birinci sınıf öğrencilerin heyecanları ise gözden kaçmadı. 3 ay sürecek yaz tatiline başlayan öğrenciler, heyecan ve mutluluklarını anne-babalarıyla da kucaklaşarak paylaştılar. 

Öğrencileri kutlayan Erkan Koleji İlköğretim Müdürü Nazmiye Çabuk, başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirdiklerini kaydetti. Öğrencilerine ders başı yapacakları eylül ayına kadar enerji depolamalarını, ders yılının yorgunluğunu atarken, bolca kitap okumalarını tavsiye eden Çabuk, “Okulumuzda elde ettiğimiz başarı öğrenci, öğretmen ve veli üçgeninde, velilerimizin de destekleriyle yakalanmıştır. Bu başarının sağlanmasında bizleri destekleyen okulumuz yönetimine, özveriyle çalışan öğretmenlerimize, bizleri asla yalnız bırakmayıp, her zaman destekleyen velilerimize ve sadece derslerindeki değil, her alandaki başarılarıyla bizleri gururlandıran öğrencilerimize teşekkür ediyorum. İyi bir tatili hak eden öğrencilerimize, 3 aylık tatillerinde bolca dinlenirken, kitap okuyup, spor yapmalarını da öneriyorum” dedi.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Felçli Hasta 1.5 Ayda Yürütüldü
Felçli Hasta 1.5 Ayda Yürütüldü
"Para Varsa Üreticileri Destekleyin"