“Hedefimiz; Devletin Bekası Milletimizin Refahı”

“Hedefimiz; Devletin Bekası Milletimizin Refahı”
Advert
 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, “Ülkümüz Türkiye merkezli yeni bir medeniyet, gayemiz devletimizin bekası, milletimizin refahıdır” dedi. 

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Milletvekili seçimlerine sayılı günler kala, seçim çalışmalarını aralıksız ve yoğun bir şekilde devam eden MHP Adana 3. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, merkez Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam ve Karaisalı ilçeleriyle birlikte İmamoğlu, Kozan, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, Pozantı, Ceyhan, Yumurtalık ve Karataş ilçelerini adım, adım geziyor. Halkla kucaklaşan, esnafla, çiftçiyle, gençlerle, emeklilerle toplumun tüm kesimiyle birebir temas kuran MHP Adana 3. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, bir yandan Cumhur İttifakını anlatıyor, diğer taraftan ise, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde güçlü bir MHP için partisine oy istiyor. Sıcak, içten ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmelerde vatandaşın, esnafın, çiftçinin, memurun, öğrencinin, emeklinin talep ve beklentilerini tek, tek not alan Öztok, “Bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin takdiri, sizlerin teveccühü ile partim Milliyetçi Hareket Partisi, ülke genelinde olacağı gibi Adana’da hak ettiği başarıyı sağlayacaktır. Bizler, sizlerin temsilcisi olarak beklentilerinin karşılanması, mevcut sorunlarını çözümü ve yeni yatırımların gerçekleşmesi için sizlerin gür sesi olarak, sizden asla kopmayarak TBMM çatısı altında çalışacağız” dedi. 

MİTİNGE DAVET

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, 21 Haziran Perşembe günü (Bugün) İstasyon Meydanında (Uğur Mumcu Meydanı) düzenlenecek olan “Büyük Çukurova Mitingine tüm hemşerilerini davet ederek şunları söyledi: “Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, Çukurova’da yaşayan tüm vatandaşlarımızla buluşacak ve kentimizden tüm Türkiye’ye önemli mesajlar verecek. Bu vesileyle, partili-partisiz tüm vatandaşlarımızı, 21 Haziran Perşembe günü (Bugün) İstasyon Meydanı’nda saat 17.00’da düzenlenecek olan ‘Büyük Çukurova Mitingi’ne katılmaya, davet ediyorum.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eczacılar: İlaç Temininde Zorlanıyoruz
Eczacılar: İlaç Temininde Zorlanıyoruz
Ülkücü Şehidin Adı Ceyhan’da Yaşatılacak
Ülkücü Şehidin Adı Ceyhan’da Yaşatılacak