AK Partili Akan: Seyhanlılarla Aralıksız Buluşuyoruz

AK Partili Akan: Seyhanlılarla Aralıksız Buluşuyoruz
Advert
 

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerin ardından Seyhan İlçesi mahallelerinde ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

ESNAFLARA BEREKETLİ KAZANÇLAR DİLEDİ

Ziyaretlerine Gürselpaşa Mahallesi esnaflarını ziyaret ederek başlayan Akan, esnaflar ile sohbet edip hatırlarını sordu.

HASTALARI ZİYARET ETTİ

Akan, esnaflara hayırlı, bereketli ve bol kazançlar dileyerek, evinde tedavi gören Hasan Derebağ’ı ziyaret edip, Allah’tan şifalar diledi. Akan 24 Haziran seçimlerinde rahatsızlıklarına aldırmadan oylarını kullanarak, vatandaşlık görevini yerine getiren tüm hastalara da acil şifalar temennisinde bulunarak, teşekkür etti.

Akan,  Adana Şehir Hastanesi’nde tedavisi devam eden Fatih Doğanay’ı da hastanede ziyaret ederek şifalar dileyip, yaşadığı hastalık sebebiyle yürüme güçlü çekmesi dolayısıyla tekerlekli sandalye hediye etti.

VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR

Akan, 24 Haziran seçimleri dolayısıyla ziyaret ettiği tüm mahalle sakinlerinden ilgi ve alaka gördüklerini belirterek, “Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler kapsamında bir çok ziyaretler gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerde bizlere gönül kapılarını açan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bizler bir gün için değil, her an vatandaşlarımızla iç içe olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Şevkin: 7 Bin 700 Jeoloji Mühendisi İşsiz
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı
Onkoloji Sempozyumunun İlki Adana’da Yapıldı