Çelikcan Yüreğir’i Spor Tesisleriyle Donattı

Çelikcan Yüreğir’i Spor Tesisleriyle Donattı
Advert

Yüreğir Belediyesi çocukların yaz aylarını daha iyi değerlendirmeleri amacıyla Mahalleler arası minikler futbol turnuvası düzenleyecek. Kayıtlar 27 Temmuz'a kadar Yüreğir Belediyesi Beyaz Masaya yapılabilecek. Turnuva Ağustos ayının başında başlayacak.

Turnuvaya katılacak takımların malzemelerinin Yüreğir Belediyesi tarafından karşılanacağını belirten Başkan Çelikcan ''Çocuklarımızı sokağın olumsuz koşullarından uzaklaştırıp spor yapmalarını sağlamaktır. Çocuklarımız spor yaparak fiziki gelişimlerinin yanı sıra onları takımdaşlık, arkadaşlık bağlarını güçlendirerek daha sosyal hale gelmelerini sağlamak istiyoruz.  Amacımız çocuklarımızın  yaz aylarını daha iyi değerlendirmelerini sağlayıp onları spora yönlendirmek istiyoruz.Onun için Yüreğir'i spor tesisleriyle donatıyoruz.'' dedi.

SAHALARIMIZ GENÇLERİMİZİN HİZMETİNDE

Yüreğir'e 15 adet spor tesisi yaparak ilçeyi spor tesisleriyle donattıklarını, tesislerin gençlerimizin hizmetinde olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Yüreğirli gençlerimiz rahat ve temiz ortamlarda, spor tesislerinde rahatça sporlarını yapabileceklerdir. Gençlerimiz bu spor tesislerinde spor yaparak kötü alışkanlıklardan  uzaklaşacaktır. Bunun için Yüreğir'de her mahalleye bir spor tesisi sloganı ile spor tesisleri yaptık. Gençlerimizin spor tesislerine ulaşmalarını kolaylaştırıyor ve spor yapmalarına yardımcı oluyoruz. Turnuvayı da bu tesislerimizde yapacağız.'' şeklinde konuştu.

 

 

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Parti Tufanbeyli Meclis Üyelikleri Listesi
AK Parti Tufanbeyli Meclis Üyelikleri Listesi
Ceyhan Belediye Meclis Üyesi Adayları
Ceyhan Belediye Meclis Üyesi Adayları