Artık Kabak Tadı Verdi!

Artık Kabak Tadı Verdi!
Advert

Selahattin Aydoğdu: "Fatih Terim'i dövmeyeceğim..."

 
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile TFF Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Aydoğdu arasında yaşananlara bir yenisi daha eklendi.

Kısa bir süre önce Fatih Terim'in "Ben Selahattin Aydoğdu isimli şahsın dükkanının kapısındaki ortak alana gittim ve 'Beni çağırıyordun, Selo geldim' dedim. O benim oraya geleceğimi tahmin etmediğinden beni görünce korktu ve panikleyerek 'Hocam müşteriler var, isterseniz içeride konuşalım' dedi. Bunun üzerine Selahattin Aydoğdu'ya önce yumruk attım ve hemen sonra da kendisini tokatladım." şeklindeki sözleri manşetlere taşındı.

"BU KORKU ONA YETER, DÖVMEYECEĞİM"

Fatih Terim'in bu sözlerine Selahattin Aydoğdu'dan yanıt geldi. Selahattin Aydoğdu, Fatih Terim'i dövdüğünü iddia ederken, "Temsil ettiğim kurumun eski elemanı olan bu teknik direktör ve yanında gelen damatları olay çıkararak, bana ve çalışanlarıma saldırmışlardır. Fakat gösterdikleri tepkiye misliyle karşılık alınca bu teknik direktör kaçarak işyerimden gitmiştir. Aradan geçen zamanda Alaçatı'daki evine uğrayamaz, bırakın evine uğramayı Çeşme sınırlarına dahi giremez olmuştur. Buradan kamuoyuna söz veriyorum; gördüğüm yerde dövecektim ama o kadar korkmuş ki, bu korku ona yeter. Artık görürsem dövmeyeceğim. Korkmasına gerek yok. Alaçatı'ya gelebilir. Araya ortak tanıdıklarımızı sokmasına da gerek yok. Korkma hoca efendi senin cezanı mekanımı bastığında verdim. Kalan cezanı geç de olsa Yüce Türk Adaleti verecektir. Bunu hepimiz göreceğiz." dedi. 

Selahattin Aydoğdu ayrıca "Mekanımı basan eski elemanım apar topar kaçmasaydı, şikayetim üzerine onun da sağlık raporu olacaktı. Basına olaydan bir gün sonra verdiğim demeçte de belirtiğim gibi, ikimiz de birbirimize yumruk attık. Ben dün ne söylediysem bugün de onu söylüyorum. Kıvırmıyorum. Eski elemanım mekanımı bastığı için dayağımı yemediyse neden Bodrum'a kaçıp iki gün kapının önüne bile çıkamadı. İddiaya göre evine hem doktor, hem makyöz gitmiş. Doktoru anladım da, makyöz morlukları kapatmak için mi? Bilemedim. Neyse orasını belki bir gün kendisi açıklar." ifadelerini kullandı.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Parti Tufanbeyli Meclis Üyelikleri Listesi
AK Parti Tufanbeyli Meclis Üyelikleri Listesi
Ceyhan Belediye Meclis Üyesi Adayları
Ceyhan Belediye Meclis Üyesi Adayları