Advert
MANŞET HABERLER

Evliliğe İlk Adımı Attılar

Evliliğe İlk Adımı Attılar
Evliliğe İlk Adımı Attılar Admin Ali Pekmezci
Advert

İşadamı-petrolcü Ali Göl'ün oğlu Baver Göl ve Gazeteci Rifat Söylemez'in güzel kızı Ecem Söylemez nişanlanarak evliliğe ilk adımı attı.
Divan Oteli'nde gerçekleştirilen nişan törenine katılan çok sayıda davetli saatler boyunca gönüllerince eğlenirken, Ecem-Baver çiftinin mutluluklarını gözlerinden okunuyordu.
Muhteşem nişan töreninde genç çiftin nişan yüzüklerini Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen taktı. Başkan Hüseyin Sözlü, Ecem-Baver çiftinin mutlu bir yuva için ilk adımı attıklarını belirterek, Türk toplumunda aile kurumunun önemini anlattı. Elif Doğan Türkmen de gençlerin mutlu bir yuva kurmaları dileğinde bulundu.
Şanlıurfa-Viranşehir'den de çok sayıda konuğun katıldığı ve gece boyunca halayların çekildiği gecenin sürprizi ise ünlü sanatçı Fatih Ürek'in sahneye çıkmasıydı. Fatih Ürek'in hareketli şarkılarıyla coşan davetliler gönüllerince eğlendiler.
Nişan törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen'in yanısıra CHP Adanra Milletvekilleri Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ da katıldı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Trafik Kazasında Toplam 4 Kişi Yaralandı
Trafik Kazasında Toplam 4 Kişi Yaralandı
ddddd
ÇMO, Çevre Günü Mesajı Yayınladı
ÇMO, Çevre Günü Mesajı Yayınladı