Dağlı, Yönetim-Taraftar Krizine El Attı

Dağlı, Yönetim-Taraftar Krizine El Attı
Advert
AK Parti Adana milletvekili ve MKYK üyesi Tamer Dağlı, dün Adanaspor AŞ yönetimi ve muhalif taraftarlar grubu TURBEYLER arasındaki diyalogsuzluğun çözümüne yönelik ilk adımı attı.. 
Tamer Dağlı, daha önce Adanaspor’un U-21 futbol takımında forma giyen oğlunun arkadaşı İrfan Can’la birlikte Adanaspor AŞ-Elazığspor maçını izliyordu.. 90 dakikası 1-1 biten maçın devre arasında polis ve taraftarlar arasında yaşanan kargaşaya müdahale eden Dağlı, “Yapılan resmi bir işlem değil.. Güney Kale arkasındaki taraftarı toplu halde çıkaramazsınız.. Küfür hakaret eden varsa kamerayla tesbit edip o kişiler hakkında yasal çerçevede işlem yaparsınız” dedi..
Bu arada TURBEYLER lideri Refik Gül’ü yanına çağırıp olan biten hakkında bilgi edinen AK Parti’nin dinamik milletvekili, maçı ikinci yarısında Adanaspor AŞ Başkanı Bayram Akgül ile de konuyu ele alıp bu sürtüşmenin bitmesinden yana olduğunu vurguladı..
Başkan Akgül, bu noktada ilk adımı attıklarını, kendisine ve yönetime hakaret edilmediği sürece sıkıntı olmayacağını Tamer Dağlı’ya aktardı.. 
Sezonun ilk maçında yaşanan gerilimin bir an önce sona erdirilmesi amacıyla AK Parti milletvekili Dağlı elini taşın altına koymaya hazırlanıyor..
Haber portalımız editörü Ali Pekmezci’ye konu hakkında bir açıklama yapan Tamer Dağlı, “Bu sorunun çözümü için ne gerekiyorsa yapacağım.. Taraftarsız kulüp kulüpsüz taraftar olmaz.. Ama hakaret ve küfre, önyargılı davranışlara karşıyım.. Bütünüyle Adanaspor camiasının normale binmesi için birkaç görüşmem olacak.. Sonuç alınamayacak bir olay değil..” şeklinde konuştu.. 

antika alanlar antika alanlar

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhur İttifakı Bahçeli’nin Makamında...
Cumhur İttifakı Bahçeli’nin Makamında...
Baklalı’da Şiir ve Türkü Yarışması
Baklalı’da Şiir ve Türkü Yarışması