Başkan Sözlü’den Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Sözlü’den Kurban Bayramı Mesajı
Advert

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı 

“GÖNÜLLER YUMUŞAYACAK, VİCDANLARDAKİ ENGELLER KALKACAK”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda bayramların birlik ve beraberlik ruhunun pekiştiğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en özel şekilde hissedildiği zamanlar olduğunu ifade ederken kurban ibadetiyle birlikte, gönüllerdeki katılıkların yumuşayacağını, vicdanlardaki engellerin kalkacağını, kardeşliğin üzerindeki kara bulutların biraz daha dağılacağını belirtti. 

“ORTADOĞU’DA AKAN GÖZYAŞI DİNMELİ, TÜRK DÜNYASI’NDAKİ̇ ZULÜM SON BULMALIDIR” 

Güney sınırlarımızda yaşanan kargaşa, kaos ve dökülen Müslüman kanına dikkat çeken Başkan Hüseyin Sözlü, “Ortadoğu’da akan gözyaşının bir an evvel dinmesi gerekmektedir. Türk İslam coğrafyasında yaşanan zulüm son bulmalıdır” dedi ve yanıbaşımızdaki topraklarda yaşanan olumsuzluklara rağmen Türk Milleti’nin kendi vatanında kendi bayrağı altında huzur ikliminde bayram kutluyor olmasının büyük bir nimet olduğunu ifade etti.

 

“AY YILDIZLI AL BAYRAK ALTINDA NİCE BAYRAMLARA”

Başkan Sözlü mesajını şu cümlelerle noktalandırdı: “Gönüllerin hürmet ve hatırlatmayla coştuğu, küslük ve dargınlıkların kavuşma ve kucaklaşmayla onarıldığı barış, kardeşlik, vuslat iklimi, Türk-İslam ahlakının yaşanıp yaşatıldığı manevi ve kültürel bir varlık alanı, ortak hatıra ve hedeflerimizin nefes aldığı buluşma ve kavuşma sahası olan mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, ay yıldızlı al bayrağımızın gölgesinde vatan toprağında huzur ikliminde nice bayramlar diliyorum”

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oya Tekin’den Çatkapı Öğrenci Evi Ziyareti
Oya Tekin’den Çatkapı Öğrenci Evi Ziyareti
İzzetbegoviç Kültürevi’nde Duygusal Anlar
İzzetbegoviç Kültürevi’nde Duygusal Anlar