Dizi Oyuncusunun Ölümünde İhmal İddiası

Dizi Oyuncusunun Ölümünde İhmal İddiası
Advert
Hemzemin geçitten otomobili ile geçerken lokomotifin çarpması sonucu ölen Deniz Bezek'in internette yayınlanan "Sıfır Bir Adana" dizisinde oyuncu olduğu belirlenirken  arkadaşları, hemzemin geçit görevlisinin ihmali sonucu Bezek’in hayatını kaybettiğini öne  sürdü. 
Olay, Seyhan Küçükdikili Mahallesi'nde meydana geldi. Deniz Bezek (26) yönetimindeki 45 YB 0865 plakalı otomobile, hemzemin geçitten geçerken lokomotif çarptı. Otomobilde sıkışan Deniz Bezek kaza yerinde hayatını kaybetti. Bezek'in Adana'da çevrilen ve internet üzerinden yayınlanan "Sıfır Bir Adana" dizisinin başrol oyuncularından biri olduğu ortaya çıktı. Cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. 

"Sıfır Bir Adana" dizisi başrol oyuncusu Ali Sancaklı, 2 yıldır Bezek ile birlikte dizi setlerinde çok şey paylaştıklarını bir çok senaryo ezberlediklerini belirterek, "Ama şimdi onun bir hiç yüzüne aramızdan ayrılmasına inanamıyoruz. Deniz Bezek sabah evine giderken bariyerler kapalı olmadığı için hemzemin geçitten geçmiş ancak ona lokomotif çarpmış. Orada hemzemin geçit görevlisi var. Bu arkadaş tren ya da lokomotif geldiği zaman düğmeye basıp bariyerleri indiriyor. Ancak güvelik görevlisinin polise verdiği ifadeye göre o sıra tuvalete gitmiş. Tamam tuvalete gitmiş olabilirsin. Ancak telsiz var, telefon var neden haberleşilmiyor. Bizim arkadaşımız canımız, bir ihmal kurbanı. Bunun için biz ihmali olanlardan sonuna kadar davacıyız. Ve bu kişilerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz." diye konuştu. 
Bu sırada hemzemin geçit görevlisinin gözaltında olduğu, soruşturmanın sürdüğü belirtildi. 
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Fabrikalar Kapanıyor, İşsizlik Artıyor!”
“Fabrikalar Kapanıyor, İşsizlik Artıyor!”
Kaleci Kurtuluş’a Kampta Tatlı Sürpriz
Kaleci Kurtuluş’a Kampta Tatlı Sürpriz