Gündoğdu’da İKBA Sezonu Start Aldı

Gündoğdu’da İKBA Sezonu Start Aldı
Advert
 

Adana Gündoğdu Koleji (AGK) bünyesinde 5 yıldır faaliyet gösteren İbrahim Kutluay Basketbol Akademi (İKBA) yeni sezonu açarak çalışmalara başladı.

AGK spor direktörü Ayhan Arısoy, tecrübeli ve halen milli takımlarda görev yapan antrenör kadroları ile Adana ve ülke basketbol alt  yapısına hizmet veren adana Gündoğdu Koleji İbrahim Kutluay Basketbol Akademinin yeni sezonda da hedefinin büyük olduğunu söyledi. 

Ayhan Arısoy, “Geçtiğimiz sezon kapanış törenine İbrahim Kutluay'ın katılarak sporcularının madalya ve sertifikalarını dağıttığını ifade ederek, “Ekip olarak daha heyecanlı daha enerjik daha verimli ve daha çalışkan kaldığımız yerden devam ediyoruz. Adana Gündoğdu Koleji olarak şehir ve ülke basketbolumuza hızımızı kesmeden hizmet vermeye devam edeceğiz. Halen milli takımlarda görev yapmaya devam eden koçlarımız Fırat Bozkurt ve Emrah Kayataş liderliğinde 10 tecrubeli hocamızla antrenmanlarımız Haziran ayı başına kadar sürdürecek. Bu zaman zarfında İstanbul, İzmir ve Eskişehir İbrahim Kutluay Basketbol Akademi lokasyonları ile deplasmanlı ikili temas müsabakaları oynayacağız” dedi. 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uyuşturucu Operasyonunda 25 Tutuklama!
Uyuşturucu Operasyonunda 25 Tutuklama!
Kamu Müteahhitlerinde Küreksiz Sevinci..
Kamu Müteahhitlerinde Küreksiz Sevinci..