Karaisalı’ya 5 Km’lık İçme Suyu Çalışması

Karaisalı’ya 5 Km’lık İçme Suyu Çalışması
Advert
 

2014 Yerel Seçimleriyle birlikte Adana ve çevresinde altyapı sorununa dair ne varsa çözmek ve proje üretmek için gece gündüz demeden çalışan Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, bu kez de Karaisalı ilçesi Çukur Mahallesi Kirazlı Yayla mevkiinde içme suyu projesine devam ediyor.

 

Yaklaşık 1 ay önce bölgede çalışmaya başlayan ekipler 5 kilometrelik projenin 3 kilometresini tamamlarken;projede 63’lük ve 140’lık olmak üzere muhtelif çaplarda polietilen sağlıklı borular kullanıldı. Projenin tamamlanması için aralıksız çalışmalarını sürdüren ASKİ ekipleri çalışmayı yaklaşık olarak, bağlantılarıyla birlikte,1 aydan daha kısa bir sürede bitirmeyi ve bölge halkının sorunsuz içme suyuna kavuşmasını hedefliyor.

“Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ’nün talimatlarıyla sorunsuz bir Adana inşa etmeyi hedefliyoruz” diyen ASKİ Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU, ”Göreve geldiğimiz günden bugüne Adanave çevresinde sorunsuz bir altyapı ve sağlık içme suyu için her türlü mücadeleyi vererek vatandaşların rahat etmesini hedefliyoruz. Bugünün değil, geleceğin Adanası için yaptıklarımız ve yapacağımız projelerin hepsi Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin SÖZLÜ’nün yüz akı projelerdir. Adanalılar bir şeyi değiştirdi, her şey değişmeye devam edecek.” dedi.

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi