Sözlü Bu Kez Bakın Kime Köpürdü.!

Sözlü Bu Kez Bakın Kime Köpürdü.!
Advert
İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu, "Yeni havaalanının isim konusu, yönetim kurulu üyelerimizin dünya genelinde yapılacak değerlendirmeler sonucu alınacak kararla belirlenecek" dedi, Başkan Sözlü’den tepki gördü. 
Samsunlu, İstanbul Yeni Havalimanı'nda düzenlenen basın toplantısında, Atatürk Havalimanı'nın İstanbul Yeni Havalimanı'na taşınmasına ilişkin Operasyonel Hazırlık ve Havalimanı Taşınması (ORAT) süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Samsunlu, havalimanının adı ile ilgili tartışmalara ilişkin, "İsim konusu, yönetim kurulu üyelerimizin dünya genelinde yaptıkları araştırma çalışmaları ve ilgili mercilerle yapılacak değerlendirmeler sonucu alınacak kararla belirlenecek." ifadesini kullandı.
Bu sözlere MHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü sert tepki göstererek “Adam kendisini harbiden havalimanının sahibi sanıyor.  Kapatılacak havalimanının ismi bu ülkenin kurucusu ATATÜRK' ün ismini  taşırken başka isim aramak senin  haddine mi?” şeklinde konuştu.
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi