”Aydınlık Güneşli Yarınlara İnancımız Tam”

”Aydınlık Güneşli Yarınlara İnancımız Tam”
Advert
 
Adana Barosu Başkanı Av. Veli Küçük 13-14 Ekim tarihlerinde yapılacak olan genel kurul çalışmalarını son hızla yürütüyor..
Küçük’ün bu bağlamda yaptığı açıklama şöyle:
“Adana Barosunun değerli mensupları, sevgili meslektaşlarım; Demokrat Avukatlar Grubunun Baro Başkanı adayı olduğum 30. Dönem Genel Kurul çalışmalarımız devam etmektedir.
 
Grubumuzun baro başkanı adayının 5 kişilik yönetim kurulu kontenjanının son 2 ismi olarak, 2012 yılından bugüne Kadın Hakları Komisyonunda görev alan, Demokrat Avukatlar Grubu Başkan Yardımcığı görevini yürüten, kadın hakları konusunda, çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşlarındaki etkin ve başarılı çalışmaları ile bilinen, baromuzun güleryüzlü ve pozitif enerjisini etrafına yansıtan ismi Av. Miyesser ERSALAN ÖNENLİ’yi, 2012 yılından bugüne Genç Avukatlar ve Mesleki Sorunlar Komisyonu, CMK Komisyonu üyeliği yapan, Demokrat Avukatlar Grubu Yönetim Kurulu Üyesi olan, mesleğe saldırılara karşı duruşu ve duyarlılığı ile ön plana çıkan, baromuzun genç ve dinamik üyelerinden Av. Vecihi Mert KUŞDEMİR’i yönetim kurulu üyeliğine aday olarak açıklıyorum.
 
Şeffaf ve denetlenebilir hukuk devleti, demokrasi, hak ve özgürlükler ile mesleğimizin sorunlarına çözüm mücadelesini onurlu, cesur duruşumuzla hep beraber, omuz omuza sürdürmek istiyoruz.
 
Ülkemizin aydınlık güneşli yarınlarına inancımız tamdır.
 
Birlikte yaşama ve yönetme kültürü, siz değerli meslektaşlarımızın destekleri ile kazanacağız.
 
Saygılarımla…
 
Av. Veli KÜÇÜK
Demokrat Avukatlar Grubu
Adana Barosu Başkan Adayı”
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi