Jülide Sarıeroğlu Kına Konağında!

Jülide Sarıeroğlu Kına Konağında!
Advert
Yüreğir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve bu akşam hizmete açılacak olan Hayme Ana Kına Konağı’nda İlk sivil toplum buluşması gerçekleştirildi. 
Hayme Ana Kına Konağındaki  program AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Julide Sarıeroğlu’nun himayesinde Sivil Toplum Buluşması adı altında yapıldı.
Açılış bu akşam 18.30’da gerçekleştirilecek. 
Başkan Çelikcan, ''Kına Konaklarımızın bir tanesini Yavuzlar Mahallemizde tamamladık. Diğeri ise Cumhuriyet Mahallemizde yapılıyor. Vatandaşlarımız sokakta kına yapmaktan kurtulacaklar. Gençlerimizin ve vatandaşlarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur'' dedi.
Başkan Mahmut Çelikcan ''Hizmete açacağımız kına konakları ile vatandaşlarımız artık kınalarını sokaklarda değil nezih ortamlarda, kına konaklarımızda yapacaklardır. Ne yapıyorsak vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için yapıyoruz'' şeklinde konuştu.
 
Yüreğir'de sosyal ve kültürel belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilediklerini belirten Çelikcan, ''İnsana dokunan ve insan odaklı ürettiğimiz projelerle çeşitli kurum ve kuruluşlardan ödüle layık görüldük. Uyguladığımız bir çok yeni proje diğer belediyelerimiz tarafından da örnek alınıp uygulanıyor'' dedi.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi