“Teknolojiye Ayak Uydurduk, Diş Hekimliğinde Çağı Yakaladık”

“Teknolojiye Ayak Uydurduk, Diş Hekimliğinde Çağı Yakaladık”
Advert

Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, bir çok meslek gurubunun gelişen teknolojiye ayak uydurduğunu, diş hekimliği mesleğinde kendilerininde çağı yakaladıklarını söyledi.

“DİJİTAL DESTEKLİ İMPLANT ÜSTÜ PROTETİK YAPILAR”

Adana Diş Hekimleri Odası, TDB Akademi ve Megagen implant işbirliği ile “Dijital Destekli İmplant Üstü Protetik Yapılar” konulu seminer düzenledi. Seminere Prof. Dr. Selim Pamuk konuşmacı olarak katıldı.

“PROJELERİMİZLE MESLEKTAŞLARIMIZIN GELİŞİMİNE KATKI KOYUYORUZ”

Hatay Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Nebil Seyfettin ve dişhekimlerinin katıldığı seminerin açılış konuşmasını yapan Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, “Günümüz koşullarında tüm diş hekimleri teknolojiyi kullanmaktadır. Geleneksel tedavi, teknoloji sayesinde boyut değiştirerek daha çağdaş hale gelmiştir. İmplant tedavisi tercih edilip, yapılan üst protez ile komşu dişler zarar görmeden çiğneme düzlemi bütünlüğünü korumaktadır. Oda olarak meslektaşlarımızın her türlü gelişimlerini katkı koyma hedefindeyiz. Bu yüzden ürettiğimiz bir çok projeyi yaşama geçiriyoruz. Bugün protez Profesörü Selim Pamuk hocamızı konuk ettik. Hem sizlere hem hocamıza hoş geldiniz diyoruz.” Diye konuştu. 

“DİJİTAL TEKNOLOJİLERİN OLAĞANÜSTÜ GELİŞTİ”

Teknolojinin gelişmesine ayak uyduramayanların günümüz sorunlarına ancak eskilerle yanıt verebileceği için mevcut sorunlara pek faydası olamayacağını ifade eden Prof. Dr. Selim Pamuk, diş hekimliğinde dijital teknolojilerin olağanüstü geliştiğini söyleyerek implant üstü protezlerin cad cam denilen bilgisayar destekli tasarım ve üretimin çok güzel sonuçlar verdiğini söyledi. Prof. Dr. Selim Pamuk, implant üstü protezlerin teknoloji vasıtasıyla daha estetik ve rahat kullanılabildiğini, insanların daha cesur ve güzel gülebildiğini sözlerine ekledi.

Sunumun ardından merak edilen sorular yanıt buldu.

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriyeli İşçiler de 1 Mayıs’ta Meydanlarda
Suriyeli İşçiler de 1 Mayıs’ta Meydanlarda
Adana Barosu Duyarsız Kalmadı
Adana Barosu Duyarsız Kalmadı