Milli Duruş, Haberin Hakkını Verdi

Milli Duruş, Haberin Hakkını Verdi
Advert
 
 
MAVİ LACİVERTLİ FUTBOLCULAR HATAYSPOR’U 3-0 FARKLI YENERKEN PUANINI 10’A ÇIKARDI VE KENDİ SAHASINDA İLK GALİBİYETİ ALMANIN SEVİNCİNİ YAŞADI.
 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nun ayağı uğurlu geldi. Demirspor sahasında ilk 3 puanını 3 golle aldı. Şampiyonluk manşeti de Jülide Sarıeroğlu’ndan geldi: BAŞKAN MURAT SANCAK’A, YÖNETIME VE TAKIMA INANIN, GÜVENIN, SABREDIN. ÇÜNKÜ O SENE BU SENE.
 
SARIEROĞLU’NUN AYAĞI UĞURLU GELDİ
 
Adana Demirspor’un Hatayspor’u 3-0 yendiği karşılaşmayı izleyen AK Parti Milletvekil Jülide Sarıeroğlu’nun ayağı uğurlu geldi. Taraftarlar “Sayın Bakanımızın tüm maçlarımıza, hatta önünmüzdeki hafta deplasmanda oynanacak Altınordu maçında da yanımızda olmasını istiyoruz. Çünkü ayağı uğurlu geldi ve sahamızdaki ilk galibiytimizi aldık” dediler
 
MURAT SANCAK: HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK
 
Takımınıın ligin 5. haftasında Hatayspor’dan aldığı 3 puan ile büyük bir sevinç yaşayan Demirspor Başkanı Murat Sancak, “Bu gerçek gücümüz değil. İlerleyen haftalarda daha da iyi olacağız. Hatayspor galibiyeti ile bir seri başlatmak istiyoruz. Taraftarlarımızı desteğe ve inanmaya devam etsin. Çünkü her şey daha güzel olacak” diye konuştu.
Demirspor taraftarı Hatayspor maçında da tribünleri doldurup 90 dakika boyunca hiç susmadan takımına destek verdi.
 
Milli Duruş Gazetesi 
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi