YEREL
Giriş Tarihi : 12-08-2021 17:28   Güncelleme : 13-08-2021 10:52

Başkan Zeydan Karalar Adana Barosu’nda…

Başkan Zeydan Karalar Adana Barosu’nda…
10-11 Temmuz 2021 tarihlerinde yapılan 31. Dönem Olağan Genel Kurulu ve seçimlerinin ardından Başkanlığa seçilen Av. Semih Gökayaz’ı ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Barosu Başkanını ve yönetim kurulumunu tebrik edip yeni görevinde başarılar diledi. 
Baro Başkanı Av.Semih Gökayaz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı’na nazik ziyareti için teşekkür ederek, baro çalışmalarıyla ilgili genel bilgi aktardı. Av. Gökayaz yaptığı konuşmada “ Dördüncü kez alınan genel kurul ve seçimler kararı sonrasında göreve başladık. Bu süreç enerjimizden biraz çaldı ama yaptığımız hizmetlerle enerjimiz yerine geldi. Önünüzdeki süreçte mesleğimiz, meslektaşlarımız ve Adanamız için sorumluluk üstlenip sorunların çözümünde Büyükşehir Belediyemiz ve tüm kurumlarla işbirliği yapmak istiyoruz.” dedi. 
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Yeni Baro Başkanımız Semih Bey’e başarılar diliyorum; kendisini tanıyoruz, biliyoruz, güveniyoruz ve başaracağından hiçbir kuşkumuz yok. Semih Başkan çalışkan ve genç bir kardeşimiz, hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
Ziyaret esnasında Başkan Yardımcısı Av. Miyesser Ersalan Önenli, Genel Sekreter Av. İlker Mengü, Sayman Av. V. Mert Kuşdemir, Yönetim Kurulu üyeleri Av. İlker Güzel, Av. Neval Yurtdaş, Av. Erkan Çetin, 26. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Av. Elif Doğan Türkmen hazır bulundular.
Sohbet havasında geçen ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.