GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2021 11:49   Güncelleme : 23-09-2021 10:19

İki Kardeş Aynı Gün Koronadan Öldü!

İki Kardeş Aynı Gün Koronadan Öldü!

Adanalı iki kardeş sanayici-işadamı kardeş aynı gün Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. Bir süredir yoğun bakımda tedavi görmekte olan Ahmet Haydar Gül ve Ali Gül isimli iki kardeşin aşı yaptırmadıkları öğrenildi. 
Uluslararası bir sanayi şirketinin ortağı olan Ahmet Haydar Gül ile ağabeyi Ali Gül, 11 Eylül'de hastaneye başvurdu. Testleri pozitif çıkan kardeşlerden Ahmet Haydar Gül özel bir hastanede, Ali Gül ise Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alındı. Durumları kötüleşen kardeşler, müdahalelere rağmen dün akşam 2 saat arayla yaşamlarını yitirdi. İki çocukları olduğu öğrenilen kardeşler, bu sabah Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Uluslararası bir sanayi şirketinin ortağı olan Ahmet Haydar Gül ile ağabeyi Ali Gül, 11 Eylül'de hastaneye başvurdu. Testleri pozitif çıkan kardeşlerden Ahmet Haydar Gül özel bir hastanede, Ali Gül ise Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alındı. Durumları kötüleşen kardeşler, müdahalelere rağmen dün akşam 2 saat arayla yaşamlarını yitirdi. İki çocukları olduğu öğrenilen kardeşler, bu sabah Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verildi.