YEREL
Giriş Tarihi : 03-10-2021 14:19   Güncelleme : 03-10-2021 15:13

5-1’lik Yenilgi Ortalığı Karıştırdı!

5-1’lik Yenilgi Ortalığı Karıştırdı!


Dünkü 5-1’lik Bandırmaspor yenilgisi turuncu beyazlı camiayı üzdüğü kadar oldukça da karıştırdı. Adana Turuncu Beyazlılar Derneği gündeme ilişkin sert açıklamalarda bulundu. 

“Şimdi bu yazacaklarımı herkes iyi okusun! 

Bu yazım Turuncu Beyazlılar Derneği her üyesi adına yazılmış bir yazı olacak. Dernek olarak kuruluş amacımız defalarca gerek başkanımız gerek üyelerimiz tarafından anlatıldı yazıldı çizildi. Biz artık bize müdahale edilmesinden sıkıldık.

Biz amaçlarımız doğrultusunda hem dostluğumuzu hem de Adanaspor bilincini bu kötü yönetime rağmen unutturmamak için uğraş vermekteyiz. Bizim dernegimizin %70 i Turbeyler Grubu içinden çıkmıştır. Kim grubun kötü olmasını başarısız olmasını ister kendi payına AMK.

Ama etrafta bazı gevşekler yıllarca grubun içinde olmuş ama büyümesi için tek bir katkısı olmayan yanlarında kendilerinden başka kimse getiremeyen basiretsizler her ne hikmetse yorum yapabilme cesareti buluyorlar. Biz bulunmaz Hint kumaşı olmadık. Biz ne yaptıysak Adanaspor için yaptık grubumuz için yaptık. 

Belli dönemden sonra üniversite hayatımız bitti farklı bir dernek adı altında yine hizmet etmeye devam ediyoruz. Bunu iyi anlayın artık. Şimdi bize dediler ki kahvaltıya neden gittiniz? Biz Turbeyler Grubu davetine gittik gitmemiz de gerekiyordu.

Lakin bu konu eleştirilebilir ama kimse tarafından haddini aşan kelimeler kullanılamaz. Biz elestirilemeyiz demiyoruz buyrun hepimizin telefonunu bulabilecek kapasitemiz var. İyi de tanıyorsunuz çoğumuzu.

Gelelim diğer bir hususa. Biz nerde neye ne tepki vereceğimizi iyi biliriz bakın burayı iyi anlayın. Bizim yaptiklarımızın 10 da birini yapsaydınız da biz de sizi alkışlasaydık. Bizim tepkimiz zaten belli yönetim zihniyetine.

Bizi sevmeyebilirsiniz umrumuzda olmaz ama yanlış kelime kullanamazsınız kullanırsanız misliyle karşılığını alırsınız. Sesimizi çıkarmıyoruz diye sanmayın korkuyoruz. Herkes işinde gücünde kimseyi beş para etmez adamlarla muhattap etmek zorunda bırakmak istemiyoruz.

Yerimiz belli yurdumuz belli tanıyan iyi tanır sormak istediklerinizi 05459531734 numaralı şahsi telefonumdan arayarakta öğrenebilirsiniz. Bundan sonra kim yazar yanlış yazar sormadan yazar ne yazdıysa ne maksatla yazdıysa misliyle yazılır başka şey gerekirse o da yapılır.

Beni gerçekten anlayan içimizi bilen Adanasporlulara saygılarımla..”