GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-10-2021 07:51   Güncelleme : 12-10-2021 07:58

Erdoğan Adana’dan Memnun Ayrıldı

Erdoğan Adana’dan Memnun Ayrıldı


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı R. Tayyip Erdoğan, Cumartesi günkü Adana programından mutlu ayrıldı, teşkilat yöneticilerini teşekkür ederek onurlandırdı. 

Erdoğan Ceyhan Polipropilen Üretim Tesisi temel atma ve Adana‘da yapımı tamamlanan projelerin toplu açılışını gerçekleştirdi. 

5. Uluslararası Adana Lezzet Festivali açılışını da gerçekleştiren Erdoğan, AK Parti Adana Genişletilmiş İl Danışma toplantısında, başta Mehmet Ay olmak üzere emeği geçenleri rekor üye kaydındaki başarılarından ötürü kutladı. 

Cumhurbaşkanı’nın programının en dikkat çekici kısmı ise Adana’da gençlerle, (kendi deyimiyle) samimi ve enerji dolu bir güzel bir buluşma ve sohbet gerçekleştirdi. Gençler sordu, O cevapladı. Yoğun ilgi Cumhurbaşkanını hoşnut etti. 

Bu yoğun program öncesinden, İl Başkanı Mehmet Ay başkanlığında AK Parti teşkilatı yüksek tempoyla hazırlıklara başlamıştı. Özel bir mekanda çekilen toplu fotoğraf, gerçekleşen sohbet ve Erdoğan’ın teşekkür konuşması yönetimin mutlu olmasına yetti de arttı bile.