GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2021 12:38   Güncelleme : 13-10-2021 12:38

Gündem Olan Bakan Yardımcısı Adana’da

Gündem Olan Bakan Yardımcısı Adana’da


Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Ayşe Ayşin Işıkgece, Vali Süleyman Elban’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Elban, Bakan Yardımcısı Işıkgece’ye ilimizde gerçekleştirilen tarımsal faaliyetler ve ormanların genel durumu hakkında bilgiler verdi. 

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Ayşe Ayşin Işıkgece ise Adana’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

CHP'li AYHAN BARUT NE İLE SUÇLAMIŞTI !

CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, hayvan ithalatında bir işin çözülmesi için Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’nin eşinin hesabına 150 bin dolar yatırıldığını ve bu durumdan bir iktidar partisi milletvekilinin de bilgisi olduğunu ve bu iktidar partisi milletvekilinin durumu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye belgesi ile ilettiğini iddia etti.

IŞIKGECE: İFTİRADIR, MAHKEMEYE GİDİYORUM

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece, bu iddiaların büyük bir iftira olduğunu belirterek, Ayhan Barut hakkında yasal yollara başvuracaklarını kaydetti.

Tarımdan Haber adlı internet sitesine değerlendirmelerde bulunan CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut ise Işıkgece'nin eşiyle ilgili olarak kendisine gelen bu iddiaları 3-4 kanaldan teyit ederek Meclis gündemine taşıdıklarını belirterek, “Bizim durduk yerde birilerine iftira atacak halimiz yok. Bu iddiayı çapraz doğrulama ile 3-4 kanaldan teyit ederek, Meclis gündemine taşıdık. Burada dava açılacak bir durum yok. Ülkemizin selameti için bize gelen güçlü bir iddianın doğruluğunu teyit etmek için Meclis’e soru önergesi veremeyeceksek milletvekili olarak ne yapacağız?" dedi.