GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-10-2021 18:03   Güncelleme : 28-10-2021 18:03

Vahap Seçer’den Anlamlı 29 Ekim!

Vahap Seçer’den Anlamlı 29 Ekim!


Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına ilişkin afiş ve billboardları dikkat çekti. 

Başkan Vahap Seçer, kutlama Medya çalışmalarında kendi fotoğrafını paylaşmadığı gibi toplumun tüm kesimlerine dokunmayı tercih etti. Başkanı Seçer partisinin görüşleriyle örtüşen sosyal, toplumsal ve ekonomik mesajlar verme yoluna gitti. 

Vahap Seçer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın yaptığı gibi kendi fotoğraflarını da kesinlikle kullanmadı. 

Ayrıca Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi’ne bağlı Adile Naşit ve Münir Özkul Kreşlerinin çocukları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı. Velilerin de katıldığı etkinlikte minikler şiirler okuyup, dans gösterileri yaptı. Büyükşehir’in Tarsus ilçesi Günyurdu Mahallesi Atgirmez mevkiindeki Oyun Atölyesi’nde de 29 Ekim coşkusu yaşandı.

Minikler Cumhuriyet Bayramı’na özel gösterilerini sergiledi

Münir Özkul Neşeli Yüzler ve Adile Teyze Neşeli Sesler kreş ekipleri, şiir dinletisinde şair Hülya Önel ve İsmail Hakkı Sunat’ın Cumhuriyet adlı şiirlerini okudu. Atatürk temalı şarkılar da söyleyen minikler, 10. Yıl Marşı eşliğinde ellerinde Türk bayrakları ile yürüyüş yaptı.

Programın sonunda Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı da çaldığı marşlar ve eğlenceli şarkılarla miniklere 29 Ekim coşkusunu doyasıya yaşattı.