YEREL
Giriş Tarihi : 15-12-2021 19:18   Güncelleme : 15-12-2021 19:18

Başından ve Omzundan Kurşunlanmış!

Başından ve Omzundan Kurşunlanmış!


Müge Anlı ve ekibi 18 yaşındaki Adanalı Meliha Özsu'nun cinayetinin aydınlatılması için araştırmalarını sürdürüyor. Yıllardır kayıp olarak aranan Melih Özsu'nun öldürüldükten 6 yıl sonra kimsesizler mezarlığına gömüldüğü ortaya çıktı. Talihsiz kadının annesi Müge Anlıdan yardım istedi.

Sabah'ta yer alan habere göre; Adana'da yaşayan Meliha Özsu, 2015 yılında babasının çıkıp gitti ve bir daha haber alınamadı. Yıllardır kayıp olarak bilinen Meliha Özsu'nun silahla öldürüldüğü ve vücudunda kesici alet izleri olduğu ortaya çıktı.

BAŞINA VE OMZUNA KURŞUN YEMİŞ

Kurşunların talihsiz kadının başı ve omzuna isabet ettiği öğrenildi. Anne Aysel Gençtürk, eski eşinden şüphelendiği gerekçesiyle Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. 

Aysel Hanım, eşi zamanında Meliha'yı kendisine verseydi, kızının okuyan bir insan, düzgün bir insan olacağını, kızının öldüğünü, kızı kocaya gidince de eski eşinin asla araştırmadığını, iyi aileler dediğini, kızının cesedi bulununca bile kendisinin 1 ay sonra bunu öğrendiğini, kendisinin bir anne olduğunu belirtti.

Meliha Özsu'nun babasının ifadeleri ise şüpheleri arttırdı.

Anne Aysel Gençtürk, eski eşinin bir şeyler bildiğini ancak sakladığını iddia etti. Baba ise hakkındaki suçlamaları kabul etmedi.

JASAT EKİPLERİ HAREKETE GEÇTİ

Yayın sırasında iki kişiden şüphelendiğini söyleyen baba, kızının arkadaşı olan Leyla ve Mine'nin yanına gitmiş olabileceğini önce sürdü. İddialara yanıt veren Mine Cuhalamak, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Yayını ihbar kabul eden JASAT ekipleri, genç kızın arkadaşının ifadesini almak üzere Mehmet ve Mine Cuhalamak çiftinin ifadesini almak üzere evlerine geldi.

Ekipler Mehmet Cuhalamak'ın ifadesine başvururken Mine Cuhalamak da ifade verdi..

Meliha'nın öldüğünü bilmedikleri için gerçekleri sakladıklarını söyleyen çift, artık her şeyi anlatacaklarını söyledi.